Zamawiam dedykowany prezent dla mamy

U nas w rodzinie obchodzi się urodziny i imieniny. W tym roku moja mama będzie miała swoje sześćdziesiąte urodziny i chcemy z siostrą wymyślić jakiś wyjątkowy prezent na tę okazję. Wspólnymi siłami na pewno wpadniemy na jakiś oryginalny pomysł.

Dedykowany prezent dla mamy bardzo jej się spodobał

Siostra ma zawsze ciekawe pomysły podobnie jak ja. Uzgodniłyśmy, że ja zamówię jakiś prezent dla mamy z dedykacją a siostra zrobi laurkę i wymyśli wierszyk. Współpraca odpowiada każdej z nas i chętnie zabrałyśmy się do działania. Pojechałam do centrum handlowego, gdzie można kupić dosłownie wszystko. W jednym ze sklepów spodobał mi się ręcznik kąpielowy, na którym można wyszyć specjalną dedykację. Mama kiedyś wspominała, że musi sobie zakupić jakieś nowe ręczniki, bo już ma spore braki. Zadzwoniłam więc do siostry i jej powiedziałam, że mam prezent dla mamy z dedykacją, który na pewno jej się spodoba. W sklepie dowiedziałam się, że można napisać dowolny tekst i wymyśliłam króciutki wierszyk, który idealnie oddaje charakter naszej kochanej mamy. Odbiór ręcznika jest na przyszły tydzień i wtedy razem  z siostrą po niego przyjedziemy. Tata sam coś kupi i ma on swoje pomysły. Pewnie tym razem zabierze mamę na jakąś fajną wycieczkę zagraniczną. Już rok temu coś wspominał an ten temat. Po tygodniu pojechałyśmy z siostrą po prezent dla mamy z dedykacją i przyznam, że dość się w tym sklepie postarali. Ręcznik miał pięknie wyszytą dedykację i był z bardzo dobrego jakościowo materiału. Mama będzie zadowolona.

W dniu urodzin panowała dość miła atmosfera. Mamie nasz prezent bardzo się spodobał i była wzruszona. Tata oczywiście zarezerwował wycieczkę w ciepłych krajach i wyjeżdżają następnego dnia z samego rana. To był bardzo przyjemny dzień.