Tabliczki metalowe dla prawnika

tabliczki metalowe

Jako prawnik muszę dbać o swoją nienaganną prezencję. W końcu żaden klient nie będzie chciał, żebym wzięłam jego sprawę, jeśli nie wzbudzę jego zaufania. Dlatego też zawsze staram się, żeby wszystko było idealnie. Zaczęłam od wyposażenia mojego biura.

Tabliczki metalowe na drzwi

tabliczki metaloweŚciany były pomalowane na kolor kawy z mlekiem, a panele podłogowe były o ton ciemniejszy, żeby wszystko do siebie pasowało. Meble były wykonane ze sztucznej skóry, to znaczy mój fotel i mała dwuosobowa kanapa dla klientów. Biurko było wykonane z ciemnego drewna egzotycznego, więc wszystko wyglądało bardzo elegancko i dystyngowanie. Myślałam jeszcze o tym, żeby jakoś oznaczyć swoje drzwi. Razem ze mną na jednym piętrze znajdują się inne firmy. Przydałyby się mi tabliczki metalowe na moje drzwi, żeby napisać tam że tu znajduje się moja kancelaria prawna. Zastanawiałam się także czy nie umieścić tam także godzin otwarcia czy telefonu do mnie, ale z tego zrezygnowałam. W końcu numer jak i godziny mogą się zmienić, i takie tabliczki grawerowane będą nadawały się do wymiany. W końcu tylko napisałam swoje imię, nazwisko i słowa ,,kancelaria prawna”. To było dobre wyjście. Zamówiłam również tabliczki grawerowane na swoje biurko. Niby nie były one potrzebne ale sprawiały profesjonalne wrażenie.

Znalezienie firmy która je wykonuje było skomplikowane. Cały czas trafiałam tylko na tabliczki znamionowe. Wiadomo, ze to nie dla mnie. Tabliczka metalowe to nie musi być tabliczka znamionowa. Jednak wiele firm tak o tym myślało. W końcu coś znalazłam.