Sprzedaż markowych rowerów w sklepie online

Swego czasu sprowadzałem z zagranicy używane rowery, które sprzedawałem w internecie. Zyski z tego były niewielkie, ponieważ klienci raczej woleli nowe rowery. Ostatnio największym zainteresowaniem cieszyły się rowery górskie i postanowiłem oferować sprzedaż nowych rowerów.

Sklep internetowy z markowymi rowerami górskimi

rower górskiPostawiłem na sprawdzone marki, bo klienci z roku na rok robili się coraz bardziej wymagający. Każdy chciał mieć nowy rower górski dobrej marki i nie zwracał uwagi na jakieś rowery produkcji chińskiej. Dotarłem do producenta najlepszych rowerów górskich i postanowiłem negocjować z nim warunki współpracy. Nie było to trudne, bo jak się okazało, był to brat mojej koleżanki ze studiów. Dostałem dzięki temu dość korzystną ofertę a na sprzedaży rowerów górskich mogłem sporo zarobić. Dogadałem się z Michałem, producentem tych rowerów, że wysyłka będzie bezpośrednio z jego magazynu. Dzięki temu nie musiałem inwestować w magazyn, który musiałbym opłacić. Dodatkowo należałoby także zatrudnić ochroniarza, bo rowery górskie były bardzo cenne. Klientów na nowe rowery górskie mi nie brakowało. Oferowałem sprawdzoną markę, która była znana klientom. Nawet zapytań nie dostawałem dużo, bo każdy, kto decydował się na zakup takiego roweru to posiadał już niezbędne informacje na jego temat. Ja sam sprawiłem sobie taki rower górski, ponieważ lubiłem wycieczki rowerowe i miałem okazję osobiście sprawdzić ten rower. Był bardzo wygodny i mogłem rozwijać spore prędkości.

Z czasem całą swoją rodzinę zaopatrzyłem w nowe rowery, bo stałem się amatorem wycieczek rowerowych i zachęciłem do tego pozostałych członków rodziny. W każdy weekend zabierałem żonę i dzieciaki na jakiś wypad za miasto i był to świetnie spędzony czas dla każdego.