Rozmowa kwalifikacyjna a laser

Ostatnio zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjna do agencji reklamowej w Olsztynie. W sumie agencja reklamowa to dla mnie wymarzone miejsce pracy. W sumie zawsze chciałam mieć ciekawą pracę. Jestem osoba kreatywną także chciałam po prostu wykazać się na tym polu.

Laser, który znajduje się w agencji

laser olsztynNa rozmowę kwalifikacyjną stwierdziłam, że ubiorę się w sposób elegancki, ale trochę nie tradycyjny. Stwierdziłam, że założę koszulę z kołnierzykiem z bardzo przewiewnego materiału. Koszula była o tyle nietypowa bo była bardzo kolorowa i gdzie nie gdzie były na niej motyle. Uważam, że do takiego właśnie miejsca można sobie pozwolić na bardziej swobodny strój a przynajmniej taki, który pokaże, że jestem osobą kreatywną. W agencji na rozmowę czekało parę osób i każdy wchodził po kolei. Wszyscy ubrani byli w białe koszule i czarne marynarki. W sumie w pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać czy oby na pewno ubrałam się odpowiednio. Jednak gdy przyszła moja kolej i weszłam do pomieszczenia, w którym odbywała się rozmowa kwalifikacyjna od razu wszyscy się uśmiechnęli. Rozmowa była standardowa. Musiałam powiedzieć dlaczego chcę tu pracować i co wiem o firmie. O firmie wiedziałam, że wykonuje długopisy reklamowe dla firm i nie tylko. Powiedziałam swoje pomysły dla kogo jeszcze można by takie długopisy robić. Wiedziałam także, że wykorzystują grawer laserowy i laser olsztyn także możliwości są bardzo duże co można robić. Podsunęłam parę pomysłów jakie przyszły mi do głowy jak można wykorzystać jeszcze nadruki UV i chyba te pomysły im się spodobały.

Wiedziałam dokładnie jak działa laser także w tym temacie nikt nie mógł mnie niczym zaskoczyć. Uważam, że byłam po prostu bardzo dobrze przygotowana. I cieszę się, że ubrałam się inaczej bo przynajmniej wiem, że w jakiś sposób się wyróżniłam i zostałam zapamiętana.