Nowa praca na sali weselnej

sala weselna

Dostałam niedawno pracę w pewnym niezwykłym miejscu. To znaczy jest to dom weselny, który znajduje się w Piasecznie, w naprawdę pięknej okolicy. Mieszkam w Warszawie i dojazd do Piaseczna nie stanowi dla mnie żadnego problemu.

Imprezy na sali weselnej były cudowne

sala weselnaW sumie nawet komunikacja miejska tu dojeżdża. W sumie od kiedy tylko zatrudniono mnie w tym miejscu jestem zachwycona. Chyba pierwszy raz czuję, że ta praca to rzeczywiście moje miejsce na ziemi. W sumie miałam obawy czy zostanę zatrudniona, bo potrzebowano osobę na recepcję. Jednak ja znam kilka języków i uważam, że mam też nienaganną prezencję dlatego chyba tak szybko zdecydowano się właśnie na mnie. Ten dom weselny jest naprawdę piękny i wcześniej niestety nie wiedziałam, że znajduje się tak blisko Warszawy tak cudowne miejsce. W sumie jednorazowo może być organizowane kilka imprez. Cały czas nie mogę zrozumieć jak kuchnia potrafi sobie tak świetnie poradzić z tak rozbudowanym menu jak i tak dużą ilością gości. Jest tu sala bankietowa i na niej organizowane są najczęściej bale lub jakieś imprezy integracyjne. Jest to największa sala w całym obiekcie. Jest też sala weselna, która jest naprawdę pięknie ozdobiona. W sumie ta sala weselna z Piaseczna cieszy się naprawdę dużym powodzeniem. Zresztą wesela w tym miejscu organizowane są zarówno w piątki i wtedy jest to wesele bez poprawin, a także standardowo w soboty z poprawinami w niedzielę. Jest też sala gdzie może być pierwsza komunia, która jest rezerwowana naprawdę z dużym wyprzedzeniem. Zresztą na tej sali organizowane są także przyjęcia po Chrztach.

Jest ona mniejsza i bardziej kameralna. Chociaż ostatnio jedna komunia była organizowana na sali weselnej gdyż zaproszonych było tylu gości, że na sali komunijnej by się nie pomieścili. Pracuje w systemie zmianowym, jednak w mojej obecnej sytuacji nie przeszkadza mi to.