Praca dla licealisty potrzebna od zaraz

bluza prosto

Niektórzy dorośli nawet nie zdają sobie sprawy z tego, ile nastolatek ma wydatków. Ja miałem pełno rzeczy do kupienia, i sporą sumę długu, bo pożyczałem od kolegów. Wszystko kosztuje takie bluzy backyard cartel na przykład nie kosztują 10 zł, a jakoś przecież muszę się prezentować.

Potrzebowałem pieniędzy na ubrania

bluza prostoMiałem w planach również inne zakupy bo i bluza prosto mi się bardzo podobała, a akurat wyszła nowa kolekcja, a starzy za złe oceny nie chcieli mi już nic dawać. Postanowiłem, że muszę znaleźć jakąś pracę dorywczą, by sobie chociaż coś ogarnąć. Nie było to łatwe, bo nie byłem zbyt dyspozycyjny, ale weekendy były wolne więc tradycyjnie zająłem się ulotkami. Wszystko po to, by carhartt koszulka i inne ubrania należały do mnie. Lubiłem dobrze wyglądać, dziewczyny też zwracały na to uwagę w czym się przychodzi na lekcje, i jak ktoś wyglądał jak taki prosty szarak, to nie było żadnych szans na kontakt z żadną laską. A kina i inne spacery też niestety kosztują. Więc tak sobie chodziłem z tymi ulotkami, i w miesiąc udało mi się zarobić około 500zł. Niby dla niektórych niewiele, ale chociaż na coś mi starczyło. Od razu oddałem kumplom 100zł i wybrałem się na zakupy. Moim celem był sklep, w których takie ubrania jak lubię można dostać. Na szczęście Katowice to było miasto, w którym można było dostać coś fajnego. Taki prosto klasyk to eleganckie bluzy i od razu lepiej się człowiek czuje, jak może chodzić w czymś takim, a nie sweterkach z rynku za 20zł.

Moja praca była w trochę kiepskich warunkach, bo czy deszcz, czy wichury to musiałem chodzić po ulicy i wciskać ludziom ulotki, których w ogóle nie chcieli nieraz. Niektórzy brali z grzeczności, ja też zawsze biorę, by pomóc innym w pracy, no ale wiadomo, że szczyt moich marzeń to nie był. Chociaż mam bluzę teraz.

Czytaj więcej na: www.matshop.pl