Prace interwencyjne – malowanie dachów

malowanie dachu

W wielu województwach na terenie naszego kraju jest nieustannych problem z wielkim bezrobociem. Bez pracy pozostaje spory odsetek osób, chociażby w okolicach miasta Kraków, w lokalnych wioskach i mniejszych miejscowościach, a także w samym centrum miasta.

Malowanie dachów, dachówki musi być precyzyjne

malowanie dachuJednym ze sposobów na ograniczenie tego zjawiska i pomoc bezrobotnym są tak zwane prace interwencyjne. Polegają one na zatrudnieniu osoby bezrobotnej przez pracodawcę z częściowym dofinansowaniem do wynagrodzenia wypłacanego przez urząd pracy. Celem jest zmniejszenie bezrobocia, a także ułatwienie bezrobotnym powrotu na rynek pracy. Jedną z ofert, która pojawiła się w związku z tym jest oferta opublikowana przez firmę, której zakres pracy to malowanie dachów, budynków gospodarczych, a także malowanie hal i innych budynków mieszkalnych (domów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz). Renowacja pokryć dachowych i malowanie nie jest zajęciem trudnym, tym bardziej, że firma oferująca zatrudnienie zapewnia odpowiednie przeszkolenie oraz możliwość zdobycia doświadczenia, nawet dla osób, które nigdy nie zajmowały się takim zajęciem. Malowanie dachów to praca przede wszystkim w miesiące letnie, kiedy warunki atmosferyczne pozwalają na prace na zewnątrz oraz gwarantuje bezpieczeństwo podczas pobytu na dachach i wysokości. Farba do malowania dachu, specjalne ubranie i kask zapewnia firma. Do obowiązków osoby zatrudnionej w tej firmie na pracę interwencyjną należy między innymi malowanie dachówki i innych pokryć dachowych, a także przygotowanie ich do możliwości pomalowania. Firma gwarantuje ciągłość zatrudnienia, a także umowę o pracę.

Oferta skierowana jest przede wszystkim dla osób bezrobotnych, dla których praca pełnoetatowa oraz praca fizyczna jest możliwym rozwiązaniem (nie posiadają innych utrudniających pracę obowiązków).

Więcej informacji znajdziecie Państwo na Malowanie dachów Extrim-bau z Krakowa, ulica Lubomirskiego 9