Osiedle z placem zabaw dla dzieci

 

Od zawsze byłem otwarty na wszelkie sugestie mieszkańców i dlatego przez tyle długich lat piastowałem stanowisko prezesa spółdzielni. Budowa nowego osiedla mieszkalnego była jednym z moich największych sukcesów zawodowych. Nikt nie osiągnął tyle co ja.

Budowa placu zabaw na nowo wybudowanym osiedlu

plac zabaw producentKiedy już budowa ostatniego bloku na osiedlu dobiegała końca, to wpłynęło do mnie pismo od mieszkańców. Ludzie z wyprzedzeniem kupili mieszkania, ponieważ taka była zasada. W piśmie wnioskowali o duży plac zabaw dla dzieci. Nie brałem tego wcześniej pod uwagę, jednak na szczęście było sporo miejsca między blokami, żeby postawić tam plac zabaw producent, którego doskonale znałem i ceniłem, zajmował się właśnie placami zabaw, więc naturalnie od razu zgłosiłem się do niego. Producent ten oferował najlepsze place zabaw dla dzieci, które były bogato wyposażone i w pełni bezpieczne a to było podstawą. Pismo zostało do mnie wysłane przez konkretną osobę, która reprezentowała mieszkańców, dlatego odpisałem do tej osoby. W piśmie umieściłem informację, że plac zabaw pojawi się na terenie bloków a jego budowa przewidziana jest w połowie kolejnego tygodnia. Z producentem wszystko ustaliłem i zapłaciłem z góry. Ufałem temu człowiekowi, ponieważ wiele razy miałem okazję przekonać się jak profesjonalny i słowny on był. Ja u siebie w domu miałem dla swoich dzieciaków plac zabaw właśnie od tego producenta i był on bardzo bezpieczny i stabilny. Dlatego tak bardzo ufałem temu człowiekowi.

Mieszkańcy byli zadowoleni, że pozytywnie ustosunkowałem się do ich prośby a temat tak szybko załatwiłem. W końcu byłem najlepszym prezesem spółdzielni i udowadniałem to za każdym razem. Zadowolenie mieszkańców było dla mnie sprawą najważniejszą i bezdyskusyjną.