Operacje plastyczne a botoks

botoks

Operacje plastyczne to bardzo poważna ingerencja w organizm. Nie mówimy tu o zabiegu takim jak botoks, czy innych drobnych rzeczach jakimi zajmuje się medycyna estetyczna. Mówimy tu o dobrowolnym położeniu się na stół operacyjny. Wielu ludzi nienawidzi szpitali.

Botoksu jest bardzo popularny

botoksGdybym zapytała kogoś z mojej rodziny czy dobrowolnie podda się operacji, pewnie usłyszałabym, że nigdy w życiu. Ja również z własnej i nieprzymuszonej woli, na pewno nie poddałabym się żadnej operacji. Uważam, że to ostateczność, która jest stosowana w przypadku zagrożenia życia. To nie jest zwykłe usg czy gips na nogę, to coś, co poważnie może nam zaszkodzić. Jednak pomimo wielu idących za tym konsekwencji, ludzie pragną mieć operacje plastyczne. Od razu niestety widać gdy coś jest „zrobione”. Nie ma co liczyć na naturalność gdy mamy silikon w piersiach czy dodatkowy tłuszcz w ustach. Ja wprost nie wyobrażam sobie, by mieć ciało obce w moim własnym ciele. Niektóre operacje są dla mnie do zaakceptowania. Do takich zaliczyłabym przeszczep włosów czy zmiany na ciele, które w znacznym stopniu utrudniają nam życie i nas oszpecają. Innych jednak nie akceptuje. Możemy zobaczyć jak wiele osób straciło na poprawie wyglądu. Dziś mają okropne i zniekształcone twarze, ponieważ nie umieli w odpowiednim czasie powiedzieć sobie dość. Zabieg botoksu wykonywany w Bydgoszczy, jednak to najbardziej popularny sposób ingerencji w wygląd. Dlatego właśnie coraz więcej osób się na niego decyduje.

To nie dotyczy tylko świata celebrytów. Nawet w mieście takim jak Bydgoszcz, możemy znaleźć maniaków operacji plastycznych. Czasem możemy wprowadzać zmiany w wyglądzie, jednak czy warto? Wydaje mi się, że to zbyt wysoka cena.