Jesteśmy zadowoleni z zakupionych okien i drzwi

Jakiś czas temu kupiłam z mężem mieszkanie na kredyt. Udało nam się trafić na bardzo dobrą ofertę. Pani, która sprzedawała mieszkanie wyprowadzała się do swojej rodziny do innej miejscowości i szybko udało nam się załatwić wszystkie formalności.

Zamówiliśmy porządne okna i drzwi

nowoczesne okna i drzwi drewnianeMieszkanie wymagało generalnego mieszkania ale nie przestraszyło nas to. Mój mąż z zawodu jest budowlańcem i wiedziałam, że on o wszystko zadba. Mąż jest bardzo zdolny i on zna się na wielu rzeczach. Dzięki temu, że sam będzie wykonywał różne prace remontowe to pozwoli nam to na spore oszczędności. Postanowiliśmy wymienić drzwi i okna. Były już bardzo stare i wymagały wymiany. Nowoczesne okna i drzwi drewniane zamówiliśmy w dobrej i znanej hurtowni, która znajduje się w naszym mieście. Postanowiliśmy zainwestować w okna i drzwi znanej firmy. Zależało nam żeby okna i drzwi służyły nam wiele lat. Te produkty, które zdecydowaliśmy się zamówić były bardzo nowoczesne. Poza tym firma, która zajmuje się produkcją tych rzeczy jest polecana przez najlepszych fachowców. Mój mąż często w pracy montuje takie okna i drzwi jest przekonany o ich wysokiej jakości. Udało nam się w trakcie zamawiania wynegocjować spore zniżki na okna i drzwi. Dodatkowo mąż sam je zamontował i dzięki temu także nie musieliśmy ponosić dodatkowych kosztów. Byłam zachwycona jak mąż po swojej pracy uwijał się w naszym nowym mieszkaniu. Zależało mu żeby wszystkie prace były wykonane jak najszybciej.

Chcieliśmy się w miarę możliwości przeprowadzić do nowego mieszkania przed świętami i dzięki zaangażowaniu męża nam się to udało. Nasi znajomi często pytają się nas o drzwi i okna, które zamontowaliśmy w naszym mieszkaniu. Podoba im się wzór a także kolor. Zdecydowaliśmy się na nowoczesne rozwiązania bo będą nam służyły przez wiele lat.