Dostaję od kolegi zlecenie na film reklamowy

W branży siedzę od wielu lat. Znam się na wszystkim w zasadzie, ponieważ zawsze zapisuję się na różne kursy, które są organizowane w mieście. Nawet sprawdzam się jako reżyser i również takie usługi świadczę w mojej agencji reklamowej.

Wykonałem świetny film reklamowy dla mojego kolegi

filmy reklamoweObecnie najwięcej zamówień dostaję właśnie na filmy reklamowe, ponieważ potrafię je wykonać bardzo profesjonalnie. Mój znajomy niedawno otworzył własną firmę i właśnie ta usługa go bardzo zainteresowała. Zapytał, czy wykonam dla niego taki film i zaoferował nawet swoich pracowników jako stażystów. Jeżeli chodzi o takie profesjonalne filmy reklamowe to osobiście uważam, że potrzebne są do tego osoby z doświadczeniem, które nie boją się kamery. Jeżeli reklama ma dotrzeć do odbiorców to osoba, która na nim jest musi być przekonywująca. To jest podstawa dla mnie i o tym poinformowałem kolegę. Powiedział, że jego jeden pracownik jest świetny i ma niesamowite umiejętności aktorskie. Zgodziłem się go wziąć w ramach dobrej współpracy, ale zaznaczyłem, że jak nie będzie się nadawał to robię wszystko na własną rękę. Chłopak, którego podesłał mi kolega okazał się świetny. Zapytałem czy nie chciałby sobie dorobić, ponieważ robię liczne  filmy reklamowe i chętnie bym go zatrudnił do współpracy. Może pracować po godzinach, by to nie kolidowało z jego pracą. Zgodził się bardzo chętnie i kolega, który zlecił mi film reklamowy był dość zadowolony. Wykonałem dla kolego świetny film reklamowy, z którego był na prawdę bardzo zadowolony.

Chłopak pracuje u mnie dorywczo i często angażuję go do różnych filmów reklamowych. Ma nietypową urodę, która na dodatek wzbudza zaufanie. Dzięki temu reklamowane produkty na pewno lepiej będą się sprzedawały. To dobry nabytek.