Zemsta na byłym i manicure hybrydowy

manicure hybrydowy

Jak wiadomo, kobiety są bardzo zawzięte, i nigdy nie zapominają dawnych urazów. Zwłaszcza, jeśli wyrządzi je im osoba, która była dla nich bardzo ważna. Mój facet w dniu naszej rocznicy zmienił mnie na inną kobietę. Spotykał się z nami dwiema jakiś czas i zostawił mnie dla niej później. Postanowiłam się więc na nim zemścić.

Piękny manicure hybrydowy pomógł w zemście

manicure hybrydowyMusiałam tylko znaleźć jakiś salon kosmetyczny, który podjąłby się mojej metamorfozy. Po pierwsze przefarbowałam sobie włosy. Po drugie jakaś dobra kosmetyczka musiała mi pomóc w wykonaniu kilku zabiegów. Chciałam, żeby mnie nie poznał, więc zmiana musiała być drastyczna. Był makijaż permanentny , by podkreślić rysy mojej twarzy. Zarówno brwi, kreski na powiece górnej jak i usta z wypełnieniem. Założyłam też soczewki w innym kolorze. Jak już tak działałam od zewnątrz, to przydało mi się coś od wewnątrz. Stwierdziłam, że najlepsza będzie mezoterapia igłowa, bo dużo osób ją wykonuje, i w korzystny sposób wpływa na urodę. Chciałam, aby zwrócić jego uwagę w pozytywny sposób. Mało kto mnie poznał praktycznie. Miałam też piękny manicure hybrydowy Poznań , w pastelowych kolorach. Napisałam do niego z fikcyjnego konta, wstawiłam jakieś zdjęcia. Od razu się złapał. Spodobałam mu się, a on pies na baby, więc nawet się długo nie zastanawiał, jak zaproponowałam spotkanie. Tego dnia kazałam też przyjść jego dziewczynie w to samo miejsce, bo ona ciuchy różne sprzedaje. Chciałam, żeby ona i cały Poznań to widzieli. On wręczył mi kwiatki, ja zmienionym głosem podziękowałam. Nie poznał mnie.

Od razu się przytulił, i wtedy ona wkroczyła do akcji i zrobiła awanturę. Ja powiedziałam, że mają za swoje i przedstawiłam się. Byli w szoku, a jemu zrzedła mina, że zostawił taką piękną kobietę. Ta druga zresztą i tak go zostawiła i został sam. Zemsta w tym wypadku była najsłodsza.