Zdjęcia korporacyjne dla firm

Kiedy rozpoczynałem pracę w większej korporacji do końca nie zdawałem sobie sprawy z tego, czego tak naprawdę mogę oczekiwać i jak to tutaj wszystko wygląda. Stwierdziłem jednak, że nie ma się czego bać, a już na pewno jeśli chodzi o pierwszą sesję zdjęciową.

Zdjęcie sferyczne – rozwijająca się dziedzina

zdjęcia sferyczne

Byłem odpowiedzialny za relacje z klientami, dlatego pracodawca stwierdził, że zrobi mi zdjęcie przy pomocy doświadczonego fotografa od zdjęć sferycznych, który specjalizuje się właśnie w takiej branży, dzięki czemu efekty jego pracy będą na pewno bardzo widowiskowe. Zdjęcia sferyczne to jak się dowiedziałem w tym samym dniu bardzo szeroka dziedzina. Może dotyczyć między innymi zdjęć produktowych, jednakże najczęściej są to właśnie większe rzeczy, a nawet zawierających osoby. Wiadomo, że klienci o wiele bardziej wolą komunikować się z ludźmi, którzy wiedzą, jak wyglądają. To na pewno o wiele bardziej zbliża do siebie potencjalnego klienta oraz pracownika, więc należy zadbać, aby zdjęcia sferyczne były jak najlepszej jakości. Tego rodzaju fotografia nie różni się specjalnie od wykonywanych sesji zdjęciowych dla klientów prywatnych, jednakże ma to do siebie, że zdjęcia mają o wiele bardziej charakter formalny. Fotograf również może pomóc w kwestiach takich jak dobór odpowiedniego kadru, czy scenerii, gdyż na pewno ze względu na duże doświadczenie dobrze wie, jak to powinno wyglądać. Czekałem więc parę dni na to, aby fotograf dostarczył mi zdjęcie, które jak się okazało było naprawdę bardzo atrakcyjne.

Fotografia sferyczna zostawiła dla mnie więc dobre wspomnienia. Całe szczęście, że przy większych okazji w firmie mam okazję współpracować z fotografem, który zatrudniony w firmie odpowiada za przedstawienie na zdjęciach różnych usług, czy właśnie pracowników.