Zamówienie różowej sukienki u krawcowej

 

Przyjaciółka postanowiła wyjść za mąż za swojego wieloletniego chłopaka. Cieszyłam się z tego, bo bardzo lubiłam Jarka i do siebie pasowali. Przyjaciółka poprosiła mnie, żebym została jej świadkową i byłam szczęśliwa. Marzyłam o tym od samego początku. Musiałam kupić sobie jakąś świetną kieckę.

Zlecenie uszycia sukienki z różowego materiału

sukienka damska różowaPomagałam mojej przyjaciółce Patrycji w wyborze dodatków i zdecydowała się ona ostatecznie na takie w różowym kolorze. Już wiedziałam, że jako świadkowa powinnam mieć różową sukienkę. Zresztą idealnie się składało, bo zawsze podobała mi się taka sukienka damska różowa i miałam okazję taką sobie kupić. Mama zasugerowała mi jednak, żebym zleciła uszycie sukienki krawcowej, która zawsze szyła dla mnie sukienki. Miałam dość nietypową sylwetkę i standardowe rozmiary nie zawsze na mnie dobrze leżały. Posłuchałam rady mamy, ponieważ jako świadkowa musiałam przecież wyglądać idealnie! Kupiłam sobie w sklepie materiał w kolorze różu, który był w takim samym odcieniu jak dodatki ślubne, które wybrała sobie Patrycja. Miałam w głowie kształt sukienki i krawcowej o wszystkim opowiedziałam. Doskonale wiedziała jak miała być uszyta sukienka i od razu zabrała się do pracy. Zdjęła miarę ze mnie dla pewności, że wszystko będzie dopasowane. Kolor materiału krawcowej się spodobał i powiedziała, że pięknie będę wyglądała w takiej różowej sukience. Patrycji nic nie powiedziałam, bo kolor sukienki miał być dla niej niespodzianką.

Krawcowa bardzo się postarała, ponieważ sukienka wyglądała dokładnie tak, jak ją sobie wyobrażałam. Wyglądałam w niej cudownie i nawet obyło się bez poprawek, na które byłam przygotowana. Pozostało mi tylko kupić odpowiednie buty i torebkę do kompletu a to już było łatwym zadaniem.