Zamawiam drapaki dla kotów ze schroniska

Wolontariuszką jestem od kiedy skończyłam szkołę średnią. Kocham zwierzęta i zawsze chciałam im pomagać. U nas w schronisku to od niedawna przyjmowane są koty, ponieważ wcześniej opiekowaliśmy się tylko psami. Dyrektorka placówki zdecydowała, że koty również należy otoczyć opieką i od dwóch miesięcy mamy dla nich specjalnie wydzielony teren.

Drapaki dla kotów są bardzo potrzebne

drapaki dla kotówPrzejęłam całkowitą opiekę nad kotami i postanowiłam im wprowadzić mnóstwo udogodnień. Zdecydowałam, że zamówię drapaki dla kotów, aby miały gdzie sobie pazurki ścierać. Mój kot, którego mam w domu ma swój drapak dla kota, który jest piętrowy i ma mnóstwo zabawek, które są do niego przyczepione. Chciałabym właśnie takie dobrej jakości drapaki dla kotów ze schroniska. Mój tata produkuje takie drapaki dla kota i wiem, że jak opowiem mu o inicjatywie to na pewno zgodzi się mi pomóc. Jeden drapak dla kota nie będzie wystarczający na taką ilość podopiecznych. Sądzę, że cztery drapaki dla kota to jest naprawdę minimum. Na razie to zamówię u taty cztery takie drapaki dla kota a później będę uzupełniała resztę. Dyrektorka placówki dość optymistycznie zareagowała na moją propozycję i dała mi wolną rękę w działaniu. Na pewno kociaki będą zadowolone. Kiedy tata wykonał już dla mnie drapaki dla kotów to przywiózł je do nas do schroniska. Każdy drapak dla kota był inny i bardzo mi się to spodobało. Zwierzaki będą mogły sobie wybrać ten drapak dla kota, który najbardziej im się spodoba. Miałam nadzieję, że te drapaki dla kota od razu się przyjmą i tak właśnie było.

Kociaki od razu zainteresowały się nowym nabytkiem. Tata poza tym, że dał drapaki dla kota to przywiózł jeszcze mnóstwo zabawek. Teraz jest wesoło w kociej zagrodzie i ja często się bawię z kotami. Cieszę się, że mogę w taki sposób pomagać zwierzętom.