Zainwestowałam w wynajem balonu reklamowego

Jestem właścicielką gabinetu stomatologicznego. nasza firma jest nowa na rynku. W Warszawie jest bardzo wiele gabinetów i wiedziałam, że muszę się liczyć ze spora konkurencją. Postanowiłam postawić na innowacyjną reklamę, która będzie się klientom dobrze kojarzyć a przede wszystkim będzie im się rzucać w oczy.

Wynajęłam balon reklamowy

balony reklamowe z logoPostanowiłam skorzystać z pomocy firmy, która na reklamie zna się bardzo dobrze. Agencja reklamowa brała udział w najróżniejszych akcjach i jestem przekonana, że pracownicy agencji mi dobrze doradzą. jakiś czas temu widziałam jak wracałam z wakacji do domu duży balon z logo pewnej firmy. Do tej pory widzę przed oczami ten balon. Jestem przekonana, ze więcej osób kojarzy firmę, dzięki takiej reklamie. Specjalistka, która miała ze mną spotkanie powiedziała, że w dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na wynajem balonów reklamowych. Balony reklamowe z logo są bardzo popularne i coraz więcej firm korzysta z takiej formy reklamy. Balony reklamowe z logo mogą być w różnych kolorach i wzorach. Postanowiłam wynająć balon reklamowy w kolorze różowym. Mój gabinet jest nowocześnie urządzony i w pomieszczeniu znajduje się dużo różowego koloru. Mam różowe ściany i białe meble i dzięki temu gabinet pięknie się prezentuje. Balon musi współgrać z moim wyposażeniem. Agentka przygotowała dla mnie projekt loga i zamówiła balon od najlepszej firmy.

Balon reklamowy zostanie dostarczony na umówiony adres. Specjalista zamontuje balon reklamowy. ja nie będę musiała się już tym zajmować. Balon reklamowy wypożyczyłam na dwa miesiące. Mam nadzieję, że tak nowoczesna reklama będzie cieszyła się sporym zainteresowaniem. Jestem bardzo ciekawa czy dzięki temu mój gabinet będzie chętniej wybierany przez klientów.