Włoskie sukienki – moje marzenie

sukienki włoskie

W sumie odkąd tylko pamiętam interesowałam się modą. Zawsze podobały mi się włoskie sukienki, na które jednak kiedyś nie było mnie stać. Nie wiem w sumie co najbardziej podobało mi się czy ekskluzywne torebki włoskie czy może ubrania.

Kiedy będzie mnie stać na włoskie sukienki….

sukienki włoskie

W sumie włoskie ubrania damskie najlepiej wyglądały z torebkami. Także nie było czego porównywać. Najbardziej podobały mi się coccinelle torebki, które po prostu były zupełnie inne niż wszystkie torebki dostępne na rynku. Po prostu przeglądałam katalogi z włoską odzieżą i praktycznie wszystkim się zachwycałam. Wtedy też stwierdziłam, że gdy tylko będzie mnie na to stać pojadę do Włoch i na własne oczy zobaczę jak wyglądają te rzeczy. Najlepsze włoskie sukienki muszą być zdecydowanie przepiękne! Zresztą skoro będzie mnie stać na to żeby tam pojechać to na pewno także będzie mnie stać żeby zrobić jakieś zakupy. Myślałam, że prawdziwa taka odzież jest po postu dostępna tylko w sklepach we Włoszech. Jednak ostatnio koleżanka powiedziała mi, że odkryła przypadkowo sklep internetowy gdzie jest moda włoska właśnie. Praktycznie gdy mi tylko o tym powiedziała zaczęłam szukać go w internecie. Bardzo szybko go znalazłam i okazało się, że rzeczy, które zawsze tak bardzo mi się podobały są praktycznie na wyciągnięcie ręki. W sumie w internecie mogłam kupić wszystko to co chciałam z dostawą do domu a jeszcze ceny wcale nie były aż tak bardzo wysokie. W sumie od razu zamówiłam sobie wymarzoną torebkę. Stwierdziłam, że niedługo mam urodziny i sama sobie sprawię taki wspaniały prezent. W sumie już następnego dnia po zakupie był kurier z zamówieniem.

Po tym jak zamówiłam torebkę zaczęłam zamawiać oczywiście kolejne rzeczy. Powiedziałam też mamie i mężowi, że jeśli chcą sprawić mi przyjemność kupując jakieś ubrania to muszą zamówić właśnie przez tę stronę. W sumie podobało mi się tam wszystko.