Przewóz osób do Holandii i wyjątkowy bagaż

przewóz osób

Dziś rzecz nietypowa, bo mowa będzie o lamie przedwojennej. Moja babcia obecnie mieszka w Holandii. Po wojnie wyprowadziła się z Polski. Dom dziadków został i nie był nawet zniszczony, ale dziadkowie, wyprowadzili się po pierwsze dlatego, że tak było bezpieczniej a dwa chcieli po prostu godnie żyć.

Najlepszy i niedrogi przewóz osób do Holandii

przewóz osóbCztery miesiące temu dostałam informację, że uratowała się ukochana lampa babci z lat jej młodości. Kolejni właściciele domu dziadków – którzy kupili dom, odnaleźli mnie i mojego męża i przywieźli nam wspomnianą, lampę w stylu retro. To naprawdę wyjątkowa rzecz. Oczywiście naturalną rzeczą jest to, że chcieliśmy oddać dziadkom ich rzecz, tylko rodziło się pytanie jak ją przewieźć, trochę obawialiśmy się nadawania paczki – po pierwsze nie ma co kryć jest to przedmiot gabarytowy, po drugie, czasem nawet i najlepszym zdarzają się jakieś zguby, pomyłki adresowe a to była dla naszej rodziny bardzo, ale to bardzo cenna rzecz. Postanowiliśmy sprawdzić cenowo busy do Holandii. Okazało się, że najlepszy przewóz osób do Holandii jest naprawdę tani – same bilety to koszt około 250 złotych natomiast z naszym „wyjątkowym bagażem ” kwota zwiększyła się tylko o pięćdziesiąt złotych. Wybraliśmy oczywiście przewozy do Holandii, zamiast tłuc się własnym samochodem i przedzierać się przez ulice, liczne korki.

Chcieliśmy poza tym być wypoczęci, aby dobrze spędzić czas z naszymi dziadkami, z naszą rodziną. Kiedy przyjechaliśmy już do Amsterdamu – bo tam mieszkają nasi dziadkowie, byli zszokowani i popłakali się ze szczęścia.