Testuję ochronny kombinezon jednorazowy

Ja to od początku wiedziałem, że nadaję się tylko do pracy w biurze. Jestem drobnym chłopakiem i nie wyobrażałem sobie pracować fizycznie. Udało mi się po długich poszukiwaniach znaleźć zatrudnienie w świetnie prosperującym przedsiębiorstwie. Jestem testerem.

Kombinezon ochronny przeszedł wszystkie testy

Moja praca polega na testowanie odzieży, którą produkujemy. Oczywiście oprócz tego zajmuję się również pozyskiwaniem klientów oraz rozliczaniem dostaw. Przyznam jednak, że testowanie odzieży należy do moich ulubionych zajęć. W tym miesiącu miałem wziąć pod lupę ochronne kombinezony jednorazowe, które zamierzaliśmy wprowadzić do produkcji. Nasz szef to zawsze zleca mi poddawanie wszelki testom wszystko, zanim zdecyduje się wprowadzić produkt do sprzedaży. Posiadam odpowiednie narzędzia pracy i odpowiednie laboratorium, które jest doskonale przystosowane. Głównie pracuję samodzielnie ale czasami proszę o pomoc asystenta, który pomaga mi w obowiązkach. Lubię tego chłopaka, ponieważ jest pracowity jego pomoc jest dla mnie bezcenna. Jeżeli zaś chodzi o te ochronne kombinezony jednorazowe to na pewno tym razem też go zaangażuję. Mamy sporo testów do przeprowadzenia i pomoc zdecydowanie mi się przyda. Jurek dość się ucieszył jak po niego zadzwoniłem i był gotowy do pracy od razu. Zabraliśmy się za testowanie odzieży. Wszystkie testy dawały pozytywne wyniki i w sumie nie nie było nawet co notować. Jurek przyznał, że tak dobre testy pierwszy raz udało się przeprowadzić i był zadowolony.

To był najlepszy dzień w pracy. Pierwszy raz wszystkie testy odzieży były w stu procentach poprawne. Odzież okazała się świetna i już została rozpoczęta jej masowa produkcja. Sądzę, że w przyszłości takie wyniki będą już zawsze podczas testowania.