Soniczna szczoteczka beautifly

Od kilku lat walczę z niedoskonałościami skóry. Wypróbowałam już wiele różnych metod i sposobów jednak cały czas moja skóra jest kapryśna i daleko jej do ideału. Mam skórę mieszaną z tendencją do powstawania wyprysków. Wypróbowałam już naprawdę wielu kosmetyków jednak mój problem cały czas wraca.

Szczoteczka do pielęgnacji twarzy

szczoteczka do twarzy beautiflyPrzeszłam już wiele jeśli chodzi o pielęgnację skóry. Wizyty u dermatologów oraz w gabinetach kosmetycznych. Jednak moje problemy z cerą cały czas wracały. Jako dorosła kobieta cały czas zmagałam się z wypryskami i zaskórnikami. Moja skóra błyszczała się zaledwie po kilku godzinach od mycia. Totalnie nie radziłam sobie z jej pielęgnacją. Zrezygnowana podczas poszukiwań odpowiednich sposobów na oczyszczanie skóry zmalałam produkt do oczyszczania i codziennej pielęgnacji twarzy. Była to mała okrągła szczoteczka z silikonu medycznego. Poczytałam opinię i zdecydowałam się na zakup. Soniczna szczoteczka do twarzy beautifly miała mi pomóc w walce z nadprodukcją sebum oraz pojawiającymi się wypryskami i zaskórnikami. Szczoteczka ma wbudowanych kilka trybów, dzięki czemu możemy dostosować ją do swoich potrzeb. Oprócz tego każda szczoteczka ma inny rodzaj wypustek co wspomaga oczyszczanie skóry z zanieczyszczeń oraz makijażu. Mimo że ma wbudowany akumulator możemy jej używać pod prysznicem czy w wannie. Ładowanie szczoteczki jest szybkie i wykonujemy je niezwykle rzadko. Po myciu możemy za pomocą szczoteczki wmasować również krem. Nasza skóra dzięki temu jest nie tylko dobrze oczyszczona, ale i ukrwiona. Dzięki czemu wszystkie produkty, jakie będziemy nakładać będą działać jeszcze lepiej wnikając dogłębnie w naszą we wszystkie warstwy skóry.

Już po kilku tygodniach po rozpoczęciu stosowania szczoteczki zaobserwowałam, że moja skóra zdecydowanie mniej się świeci oraz pojawia się na niej o połowę mniej niedoskonałości. Oprócz tego widocznie zmniejszyły się również pory. Moja skóra widocznie odżyła i przestałam nakładać gruby podkład, gdyż skóra stała się o wiele zdrowsza i promienna.