Praca suszarni w tartaku

Nasz tartak oferuje gotowe, wysuszone drewno do budowy mebli i nie tylko. Z naszych usług korzysta wiele zawodów, w tym stolarze oraz cieśle. Jesteśmy wyposażeni w suszarnię, która wykorzystuje najnowsze technologie do swojej pracy. Jej wydajność została wielokrotnie udowodniona, kiedy napływ zamówień motywował nas do wzmożonej wycinki drzew. Pomimo tego, zawsze realizowaliśmy zlecenia.

Tartak z wydajną suszarnią do drewna

suszarnia drewnaJesteśmy prężnie działającym tartakiem, sławiącym się w okolicy z nadzwyczajnej wydajności. Jesteśmy w stanie ją osiągnąć dzięki ciężkiej pracy własnej, jak i naszej suszarni. Jest ona odporna na naszą mocną eksploatację – pomimo intensywnego użytkowania nie traci na sile. Jej wentylatory działają czasem przez całe doby, co nie przekłada się na zmęczenie tworzących ich materiałów. Możemy być spokojni o tempo działania maszyny, zawsze zdążymy zrealizować każde zamówienie. Nasza suszarnia drewna pozwala na dostarczenie gotowych surowców do warsztatów stolarskich i ciesielskich. Jest ważnym motorem napędzającym zyski tartaku. Wiele mniejszych, ale i większych firm nie posiada własnych suszarni, na co nasza rusza z odsieczą. Doskonale wysusza drewno, pozwalając naszym klientom na jego dalszą obróbkę. Wytrwale znosi każde warunki pracy. Środowisko zewnętrzne nie ma na nią większego wpływu. Zakup suszarni był dobrym pomysłem.

Inwestycja w suszarnię do drewna, jakiej dokonał nasz tartak, zdecydowanie się opłaciła, generując nowe zyski. Jest to maszyna, która osusza materiał, który następnie możemy sprzedać chociażby stolarniom. Jest niezawodna, mocna i przetestowana podczas największych napływów zamówień na drewno. Wiemy, że nie jest to sprzęt, który nas zawiezie w razie kolejnej lawiny zleceń. Jest to sprzęt idealny.