Malowanie paznokci lakierami hybrydowymi

Każda z nas pragnie mieć piękne i przede wszystkim zadbane dłonie. Nie zawsze jednak łatwo jest osiągnąć taki efekt. Dużo bowiem pracujemy, paznokcie nam się niszczą. Gdy natomiast pomalujemy je zwykłym lakierem, po kilku dniach mamy już widoczne odpryski.

Jak długo utrzymują się lakiery hybrydowe?

hybrydowe lakiery do paznokciDlatego też wiele kobiet rezygnuje ze zwykłych lakierów do paznokci, które dają po prostu bardzo nietrwały efekt. Skupiają się natomiast na lakierach hybrydowych, które mają zdecydowanie o wiele lepsze działanie. Przede wszystkim takie hybrydowe lakiery do paznokci bardzo długo się utrzymują. Potrafią wytrzymać na płytce paznokcia nawet trzy tygodnie. Tak naprawdę lakier czasem wytrzymuje o wiele dłużej ale zmieniamy go tylko dlatego, że powstaje bardzo nieestetyczny odrost. Oczywiście takie lakiery mają także wiele innych zalet i plusów. Jedną z zalet jest fakt, że nie musimy czekać na jego wyschnięcie. Czy nie jest dla nas kłopotliwe to, gdy pomalujemy sobie paznokcie? Wówczas nie możemy niczego dotknąć, często się mówi, że jesteśmy po prostu bezbronne. Natomiast w przypadku lakierów hybrydowych, nie ma takiego problemu. Pomalowane paznokcie wsadza się bowiem do lampy, której światło powoli utwardza lakier. Po maksymalnie minucie możemy taki paznokieć wyciągnąć i przede wszystkim od razu go dotykać. Nic się bowiem z nim nie stanie, będzie już całkowicie wyschnięty. Możemy takie lakiery hybrydowe sobie zakupić oraz pozostałe rzeczy do wykonywania takich paznokci. Będziemy zawsze mogły stworzyć swój własny manicure.

Obecnie mnóstwo kobiet decyduje się na zakupienie sobie zestawu do hybryd. Bez wątpienia to bardzo dobra inwestycja. Takie paznokcie utrzymują się bardzo długo, my natomiast możemy cieszyć się wygodą. Poza tym zrobienie ich w domu jest dla nas korzystniejsze pod względem cenowym.