Poszukiwania dobrego psychologa na warszawskiej Woli

Parę lat temu przeprowadziłam się z małej miejscowości do stolicy. Szybko rozpoczęłam karierę zawodową i realizowałam się w swojej korporacji. Niestety, jakiś czas później zaczęłam narzekać na brak czasu, nie potrafiłam skupić się na prostych zadaniach, a moje samopoczucie uległo pogorszeniu.

Wizyty u psychologa na warszawskiej Woli

psycholog wolaWówczas, postanowiłam przepracować swoje problemy, które narastały we mnie od wielu lat, a ich efektem było moje złe samopoczucie i brak motywacji. Postanowiłam poprosić o pomoc. Jeśli potrzebny jest dobry psycholog Wola w Warszawie ma dużo do zaproponowania w tej kwestii. W mojej dzielnicy znalazłam bardzo dobrego specjalistę, z którym od razu rozpoczęłam psychoterapię. Raz w tygodniu gościłam w gabinecie mojego psychologa i już po kilku tygodniach poczułam się o wiele lepiej. Podczas naszych rozmów, na jaw wyszły problemy oraz emocje, które tłumiłam w sobie od wielu lat, nie potrafiłam także zaakceptować swoich wcześniejszych wyborów i wielu rzeczy żałowałam. Mój terapeuta nauczył mnie jak radzić sobie z narastającym stresem, jak zaakceptować swoją własną osobowość i w jaki sposób oddzielać karierę zawodową od życia prywatnego, aby nie czuć pustki. Wzięłam sobie jego rady do serca i wkrótce zmieniłam swoje nastawienie do życia. Zaczęłam cieszyć się z małych przyjemności, pogodziłam się z dawno niewdzianymi krewnymi, zaczęłam rozglądać się za partnerem. Zmiany zaczęły być widoczne także w moim najbliższym otoczeniu, a ja z każdym dniem czułam się coraz lepiej i akceptowałam siebie w stu procentach.

Moje wewnętrzne problemy i konflikty sprawiły, że nie potrafiłam oddzielić wielu rzeczy w moim życiu. Na szczęście, dzięki profesjonalnej terapii u specjalisty, dowiedziałam się w jaki sposób radzić sobie z emocjami, odkryłam nowe pokłady energii i poczułam się znaczenie lepiej we własnym ciele.