Polerowanie lakieru mojego samochodu

Staram się dbać o swój samochód. Wykonuję regularne przeglądy, wymieniam części na nowe, dbam także o czystość swojego auta. Jednak jak zauważyłam zwykłe mycie już nie wystarczało. Nawet jak wybierałam opcję z woskowaniem, to czegoś mi brakowało. Auto wyglądało dobrze, jednak nie tak jak z salonu.

Polerowanie lakieru i auto jak nowe

Wiem, że z czasem, wszystko ma prawo się zniszczyć, jednak zastanawiałam się czy jest coś lepszego niż woskowaniem. Może o czymś nie wiem? Na ulicy widziałam bardzo błyszczące samochody, w niektórych to wręcz można było się przeglądać. Może nie aż o taki efekt mi chodziło, ale o zbliżony. Szukałam w Łodzi miejsca, gdzie zajmują się takim ,,wygładzaniem” samochodu. Tak trafiłam na polerowanie lakieru łódź. Polerowanie sprawia, że lakier wydaje się gładki i błyszczący, w dodatku można tak zamaskować drobne ryski powstałe wskutek użytkowania samochodu. Polerować można również reflektory, dzięki czemu będą bardziej przejrzyste i lepiej będą oświetlały drogę. Ma to związek nie tylko z estetyką, ale także z bezpieczeństwem. Jednak i tak chciałam się skupić na lakierze. Na miejscu najpierw go dokładnie myli, a potem polerowali. Trochę to trwało, ale miałam książkę do czytania w międzyczasie. Kiedy skończyli to nie mogłam poznać swojego samochodu. Wyglądał tak jakby właśnie wyjechał z salonu! Powierzchnia lakieru była idealnie równa i gładka, ale nie tak chamsko żeby widać było swoje lustrzane odbicie. Wszystko było naturalnie wyglądające.

Warto było zainwestować w polerowanie lakieru. Nawet jeśli jest to droższa usługa od woskowania, to efekty są niepowywalane. A przy tym brud nie trzyma się tak mojego samochodu i łatwiej jest go usunąć na myjni bezdotykowej. Za jakiś czas na pewno auto straci swój blask, ale teraz wiem co powinnam w takim wypadku robić.