Nasze mieszkanie – blaty kamienne i nie tylko

blaty kamienne

Cześć Wszystkim. Dziś temat, który dotyczyć będzie mojego remontu. Razem z moim mężem, postanowiliśmy przeprowadzić kilka nieco przydatnych zmian. Zaczęliśmy przede wszystkim od tego co uważam osobiście, że jest najważniejsze.

Blaty kamienne w nieco inne odsłonie

blaty kamienne

Zawsze powtarzam wszystkim, że nasze otoczenie jest po prostu najważniejsze. W jakim miejscu jesteśmy, w jakim miejscu mieszkamy – to jakie one jest, dużo bardziej wpływa na resztę naszych dziedzin życiowych. Zmiana w naszym mieszkaniu, polegała przede wszystkim na tym, że chcieliśmy wymienić nasze podłogi. Zawsze marzyły nam się posadzki kamienne. Niestety obawialiśmy się, że będą one mocno zarysowane. Przede wszystkim dlatego, że mamy w domu zarówno kota jak i psa. Sami rozumiecie klimat. Na szczęście nasz znajomy, który jest architektem wnętrz, przedstawił nam najnowszy sposób jaki obecnie funkcjonuje bardzo dobrze na rynku architektonicznym. Nie wiedziałam, że jest coś takiego jak spieki kwarcowe. To idealne rozwiązanie dla takich rodzinek jak właśnie nasza. Płyty laminam ( są zbudowane ze spieku ) idealnie nadają się właśnie do podłóg, ale i nawet blaty kuchenne, przypominające ładne blaty kamienne Warszawa mogą być z nich wykonane. Dlaczego? Istnieje bardzo dużo właściwości plusowych w tym temacie. Przede wszystkim są one bardzo odporne. Tak jak wspominałam, miałam bardzo duże obawy związane na przykład z tym, czy nasze pocieszne zwierzaki nie porysują nam naszej posadzki, moje obawy natychmiast zniknęły, gdy zamontowaliśmy ten materiał – zero zarysowań. Kolejnym argumentem, który zdecydowanie przemawia za tym, aby wybierać go do swojego domu, to fakt, że jest on bardzo odporny na ogień.

To mnie jeszcze bardziej przekonało o słuszności mojego wyboru. Muszę Wam powiedzieć, że zanim zdecydowaliśmy się na to, stwierdziliśmy, że odwiedzimy w Warszawie projektu showroom laminam. To obiekt, skonstruowany na potrzeby prezentacji tego surowca.