Kasy i wagi samochodowe pomysłem na biznes

wagi samochodowe

Kilkanaście lat temu przeprowadziłam się do Wrocławia. Pracowałam w różnych firmach w całym Dolnym Śląsku, ale uznałam, że już czas na założenie własnej firmy. Posiadam sporo kontaktów w całym Wrocławiu i warto to wykorzystać. Zdecydowałam, że będę prowadziła szeroką sprzedaż.

W przyszłości będę sprzedawał wagi samochodowe

wagi samochodoweW mojej ofercie znajdą się między innymi kasy fiskalne, które będę nabywała u zaprzyjaźnionego producenta. W sprzedaży będę miała różne kasy fiskalne, które na pewno będą się doskonale sprzedawały. Poza tym chcę również sprzedawać drukarki fiskalne, ponieważ wiem, że jest na nie także spore zapotrzebowane na rynku. Producent oferował mi także wagi samochodowe, ale póki co nie mam miejsca na tak duże towary, więc poczekam aż firma się rozwinie. Jak już obejmę cały Dolny Śląsk, to zaopatrzę się również w te wagi samochodowe w Dolnym Śląsku. To jest świetny pomysł na biznes, ponieważ da się zarobić na tym naprawdę dobre pieniądze. Producent, z którym zamierzam pracować polecił mi, aby zainwestowała we własny serwis kas fiskalnych, ponieważ klienci bardzo sobie cenią takie rozwiązanie. Większość firm, które nabywają od niego produkty mają własny serwis wag sklepowych i potwierdzają, że takie rozwiązanie jest korzystne. Nie mam zielonego pojęcia na czym polega serwis kas fiskalnych i sama nie będę sama tego w stanie przeprowadzać. Jednak, ażeby odnieść sukces już na samym początku powinnam taki serwis kas fiskalnych również oferować. Zadzwonię do Macieja, mojego znajomego, którego poznałam we Wrocławiu jakiś czas temu.

Może zna kogoś, kto mógłby przeprowadzać serwis kas w mojej firmie. Tak zrobię. Jeżeli znajomy nikogo nie będzie miał, to zamieszczę ogłoszenie w internecie, że szukam serwisanta. Jeżeli mam otwierać własny biznes, to od początku muszę działać rozważnie.