Najlepsze oprogramowanie PC-gastronom

 

Zarządzanie gastronomią, zwłaszcza tą rozbudowaną na wiele stanowisk, jest dość trudnym zadaniem, w którym bardzo się przydaję inteligentne rozwiązania. Najczęściej są to programy komputerowe, które są w stanie łączyć wiele funkcji jednocześnie.

Co muszą posiadać oprogramowania dla gastronomii?

oprogramowanie pc-gastronomW restauracjach często wieku kelnerów korzysta z tej samej kasy, ponieważ każdy z nich pracuj na swój rachunek. Żeby to było możliwe i później łatwe do rozliczenia, to konieczne jest dobre oprogramowanie PC-gastronom, które jest dedykowane małym, dużym i sieciowym gastronomiom. Dzięki niemu są w stanie skutecznie zarządzać sprzedażą, kuchnią i magazynem. Przede wszystkim program ten jest przeznaczony do ekranów dotykowych, ale można też go skonfigurować do klasycznej klawiatury. Posiada prosty i przejrzysty interfejs, którego każdy pracownik może się szybko nauczyć. Dzięki panelowi szybkiej sprzedaży, kelnerzy mogą błyskawicznie znajdować pożądane pozycje z menu czy poszczególne towary. Program PC-Gastronom może współpracować z drukarkami kuchennymi, wagami, bonownikami, czytnikami kart magnetycznych czy terminalami płatniczymi. Przede wszystkim umożliwia obsługę zestawów gastronomicznych, dzielenia rachunków kelnerów, wystawiania faktur do paragonów czy sprzedaży w kilku poziomach cenowych. Jest to bardzo inteligentne rozwiązanie, które wprowadza wiele unowocześnień w codziennej pracy każdej restauracji. PC-gastronom zapewnia wysokie bezpieczeństwo pracy, a także danych gromadzonych w programie.

Dzięki oprogramowaniu PC-gastronom, właściciel restauracji może na bieżąco kontrolować pracę każdego działu w swojej firmie. W razie problemów technicznych, można je od razu korygować, aby program, a przez to także kasa, działały poprawnie.