Kupowanie przez telefon

aplikacje mobilne dla firm

Kto by kiedyś pomyślał, że dziś będziemy mogli dokonywać zakupów przez telefon? Chyba nikt! Ja nawet będąc małym brzdącem myślałam, że świat na zawsze pozostanie taki jakim jest. Myślałam o osiedlowych sklepikach, telefonie, na którym wykręcało się numery czy o kartach do budek telefonicznych.

Aplikacje mobilne dla firm bardzo popularne

aplikacje mobilne dla firmDziś to wszystko jednak odeszło w zapomnienie. Zamiast osiedlowych sklepów mamy spożywcze giganty, markety i supermarkety. Nie ma też telefonów na wykręcanie numeru, praktycznie wcale nie ma już telefonów stacjonarnych w domach. Posługują się nimi jedynie sekretariaty i biura. Budek telefonicznych również już nigdzie nie widzę. Nie ma śmiesznych żetonów, które kiedyś zbierałam i kart na impulsy. Wszystko się zmieniło i my również powoli się zmieniamy. Dziś na salony wchodzi projektowanie aplikacji mobilnych. Dzięki tym aplikacjom, możemy kupić co tylko zapragniemy. Są również aplikacje mobilne tworzone dla firm, dzięki którym mogą one nabywać w szybki i łatwy sposób potrzebne im towary. Tworzenie aplikacji mobilnych przeszło prawdziwą przemianę. Małymi kroczkami opanowały one nasze telefony. Dziś większe platformy sprzedażowe mają takie aplikacje. Możemy za ich pośrednictwem kupić buty, sukienkę czy nawet samochód.

Opłacić możemy to również przez telefon, który przekieruje nas na stronę naszego banku. Ja na razie jestem sceptykiem. Kupuje korzystając z laptopa. Powoli jednak zaczynam przekonywać się do tych nowinek. Być może za kilka miesięcy, będę kupować gwiazdkowe prezenty już przy pomocy telefonu.