Kolega pięknie zaprojektował mi wnętrze mieszkania

Kiedy przypadkiem spotkałem Radosława w mieście to byłem zaskoczony jak mu się świetnie powodzi. Należał on raczej do grupy wagarowiczów w szkole, ale jak poszedł do szkoły średniej to wiele musiało się zmienić. Posiada nawet własne biuro projektowe.

Moje mieszkanie jest idealnie zaprojektowane

projektowanie wnętrz mieszkań w BydgoszczyPostanowiliśmy pójść do restauracji, żeby dłużej porozmawiać. Zawsze się lubiliśmy i cieszyłem się, że mu się powodzi. Wiele mi opowiadał o swojej pracy i wyjaśnił na czym polega projektowanie wnętrz mieszkań w Bydgoszczy, które wykonuje. Wtedy właśnie wpadłem na genialny pomysł, by zajął się i moim mieszkaniem. Co prawda nie jest ono duże, ale z jego pomocą na pewno da się coś z tym zrobić. Jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz mieszkań w Bydgoszczy to wiem, że jest on w tym świetny, ponieważ pokazał mi kilka przykładów swojej pracy i zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Radek chętnie zgodził się mi pomóc i zajmie się moim mieszkaniem. Cieszyłem się, że to zrobi, ponieważ potrzebowałem pomocy kogoś doświadczonego. Prawie zacząłem szukać kogoś, ale na szczęście trafiłem na niego tego dnia. To musiał być jakiś znak. Radosław przedstawił mi mnóstwo ciekawych rozwiązań i od razu zabrał się do działania. Zna się na tym całym projektowaniu i nawet w tak małym mieszkaniu jak moje potrafił wprowadzić zmiany, dzięki którym zyskałem więcej powierzchni. Mieszkanie zaprojektował mi idealnie i jestem z tego na prawdę zadowolony. Obiecałem, że będę znajomym polecał jego biuro i dzięki temu zyska nowych klientów.

Z Rosławem teraz utrzymujemy stały kontakt i jeszcze bardziej się zaprzyjaźniliśmy. Spotykamy się regularnie i nawet zaczął się spotykać z moją siostrą. Kto wie, może będę miał w rodzinie dobrego projektanta wnętrz. Byłoby całkiem miło.