Kredki do brwi

Czy możecie sobie wyobrazić piękny obraz bez ramy? Chyba nie. Podobnie jest z twarzą. Twarz bez odpowiedniej ramy nie istnieje. Niektórzy zapewne w tym momencie pokiwają głową z pobłażaniem. Mimo wszystko to prawda. Mówię to z całą świadomością, popartą latami pracy kosmetyczki. Z odpowiednią oprawą cała twarzy zyskuje nowego wyrazu. O co więc w tym chodzi?

Brwi pomalowane kredką

kredka do brwiOd kilku lat panuje moda na podkreślanie brwi. Mnóstwo kobiet zauważyło ogromną różnicę w swoim wyglądzie, kiedy mają podkreślone brwi. jako kosmetyczka najczęściej wykonuję hennę lub makijaż permanentny. Jednak przychodzą także do mnie panie, które nie lubią takiej formy podkreślania oprawy twarzy. Wtedy proponuję użycie kredki. Kredka do brwi, bo o niej mowa, to nic innego jak sztyft w kolorze brązowym, grafitowym lub czarnym. Te trzy kolory dobrze podkreślają urodę blondynek, szatynek oraz brunetek. Producenci kosmetyków tworzą coraz lepsze i coraz trwalsze produkty. Wszystko po to, aby największy makijażowy laik umiał sobie  z taką kredką poradzić. To nic trudnego! Wystarczy przyłożyć kredkę do brwi, delikatnie podkreślić ich kształt oraz na końcu wypełnić w środku kolorem. Coraz więcej kobiet przekonuje się do takiego sposobu podkreślania swoich brwi. Makijaż z brwiami podkreślonymi kredką wygląda bardzo naturalnie, ponieważ efekt, jaki chcemy uzyskać, można stopniować. To dobra opcja dla początkujących lub niezdecydowanych. Same wybieramy końcowy rezultat. Kredki występują w klasycznej formie wymagającej temperowania lub w postaci wykręcanego sztyftu.

Tak pomalowana twarz prezentuje się subtelnie i kobieco. Nie od dziś wiadomo, że oczy są zwierciadłem duszy. Warto wiedzieć jak można je podkreślić. Cała uwaga rozmówcy skupia się przecież na makijażu okolic oczu. Warto o tym pamiętać.