Kiedy dziecko w drodze…

lampy klasyczne

Wasz Skarbek w drodze, a Wy nie macie jeszcze pomysłu na pokoik dla młodego człowieka? Jak dobrać meble, na czym się skoncentrować, jakie wybrać oświetlenie i wiele innych kwestii, od którego nadmiaru pękają Wam głowy? Nie martwcie się. Każdy z przyszłych rodziców zadaje sobie dokładnie to samo pytanie.

Lampy klasyczne to dobry pomysł

lampy klasycznePrzychodzimy z odsieczą. Oto klika pomysłów jakie możecie wykorzystać. Zaczynajmy zatem i przejdźmy do konkretów. Jeżeli Wasze maleństwo początkowo będzie spało w swoim łóżeczku w Waszej sypialni, proponujemy ustawić mebel tak, aby był blisko łóżka. To ułatwi nocne karmienie i będziecie mogli bez problemu zająć się maluszkiem kiedy w razie potrzeby zajdzie konieczność utulenia go. Kolejna ważna kwestia to oświetlenie. Oczywistą sprawą jest to, że w pokoju muszą znaleźć się lampy sufitowe, mogą to być np. plafony ( w przypadku nowoczesnej architektury to ciekawe rozwiązanie) Polecamy zainstalować kinkiety. Przydają się one szczególnie wieczorami albo nocą. Nie trzeba używać górnego światła – nikomu nie przeszkodzimy w trakcie snu. Alternatywą dla kinkietów mogą być lampy podłogowe. W przypadku dzieci, nie polecamy światła ledowego. Może być zbyt ostre dla dzieci. Klasycznie wyglądające lampy są w tym wypadku dużo lepsze. Wykorzystując światła ciepłe, zapewnimy naszemu maleństwu spokój. Lampy nowoczesne mogą za to udekorować nasz salon. Kolejną podstawową kwestią jest przechowywanie. Dokładnie. Zła organizacja powoduje zamieszanie, stratę czasu. W przypadku ubrań dobrym rozwiązaniem jest szafa. Zapewnimy nam ona przejrzystość całej garderoby. Drobiazgi możemy przechowywać w małych pudełkach albo w specjalnym koszykach z opcją segregacji. (tanie i funkcjonalne). Dobra szafa zmieści, także Wasze rzeczy. Zaoszczędzimy miejsce. Dobrym patentem są, też rękawy wiszące.

Można montować je do łóżeczka, stolika do przewijania naszego szkraba, do kaloryfera. Dodatkowe miejsce możemy stworzyć za pomocą specjalnych, materiałowych półek. Możemy je nabyć w każdym supermarkecie. Mamy nadzieję, że poniższe rady się przydadzą. Powodzenia!