Jasny blond od Khadi

Od wielu lat farbuję włosy, jednakże dopiero rok temu zdecydowałam się na to, aby zafarbować włoski na blond. Niestety wówczas nie słyszałam o tym, że istnieją henny, które są w stanie zrobić naprawdę piękny kolor na włosach i przez tę moją niewiedzę bardzo zniszczyłam swoje włosy.

Piękne odcienie blondu dzięki hennie

henna khadiRok temu zdecydowałam się rozjaśnić swoje włosy do jasnego blondu. Ze względu na to, że dotychczas używałam znacznie ciemniejszych fabr, musiałam niestety rozjaśniać moje włosy kilka razy co oczywiście je zniszczyło, aczkolwiek liczyłam się z tym, że kilka ich centymetrów pójdzie do ścięcia. Nie sądziłam jednak, że farba do włosów również może mieć aż tak destrukcyjne działanie. Chcąc wyrównać kolor położyłam farbę, a ta zrobiła z moich włosów prawdziwe siano. Dopiero po kilku miesiącach dowiedziałam się czym jest henna Khadi przy okazji czytania poradników o odżywieniu włosów. Wiele dziewczyn zachwalało tę hennę twierdząc, że nie tylko nie niszczy ona włosów, ale dodatkowo je odżywia i poprawia ich kondycję. Postanowiłam zamówić hennę Khadi jasny blond i wypróbować u siebie. Liczyłam na dobre efekty, lecz szczerze mówiąc nie oczekiwałam aż takiego efektu WOW, który jednak nastąpił. Wychodziłam z założenia, że gdyby henny były tak dobre ludzie zrezygnowali by z farb chemicznych, a tymczasem efekt naprawdę przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.

Włosy były niesamowicie gładkie, odżywione i pełne blasku, a jednocześnie nie lśniły tak sztucznie, jak po użyciu farby. Były sypkie i nie kołtuniły się, ale co dla mnie najważniejsze – rzeczywiście nie zniszczyły ich oraz przepięknie wyrównały mój kolor na głowie. Nie miałam już tak żółtego odcienia, lecz moje włosy wyglądały identycznie, jak u naturalnych jasnych blondynek.