Jak wybrać odpowiednią bransoletkę?

 

Wiele kobiet nie wie jak odpowiednio dobrać biżuterię do swojej stylizacji modowej. Stale noszą te same kolczyki, czy też na chybił trafił biorą jakiś wisiorek, myśląc że pasuje. Jednak najwięcej błędów popełnianych jest z bransoletkami. Każda kobieta ma swoje preferencje odnośnie kolczyków, więc tu problem jest najmniejszy.

Bransoletki z kamieniami naturalnymi

bransoletki z agatuZ kolei po naszyjniki sięga się rzadko, głównie na wieczorne wyjścia. Często jest to po prostu srebrny czy złoty łańcuszek z zawieszką pasującą do kolczyków. Co zatem począć z bransoletkami? Na pewno pierwsza kwestia to ich długość i grubości. Bransoletka nie może być zbyt luźna, bo wtedy może ześlizgnąc się z nadgarstka. Z kolei zbyt ciasna będzie wżynać się w skórę i krępować ruchy. Najlepiej jest wybierać bransoletki nieco szersze niż nasz nadgarstek. Cienkie bransoletki pasują do kobiet o delikatnych przegubach. Sprawdzą się też na uroczystościach rodzinnych, takich jak wesela, czy urodziny. Grubsze bransoletki wyglądają ,,ciężko”, więc nie każdy może je nosić. Na przykład bogato zdobione bransoletki z agatu wyglądają rewelacyjnie, jednak trzeba wiedzieć z czym je można zestawić i na jaką okazję ubrać. Warto również rozróżnić biżuterię srebrną i złotą od biżuterii z kamieniami naturalnymi i szlachetnymi. Nawet oryginalny splot złotek bransoletki nie sprawi, że będzie ona tak rzucała się w oczy jak bransoletka z błyszczącymi czy kolorowymi kamieniami. Zatem chcąc się wyróżnić warto sięgać po bransoletki z dodatkami.

Również bransoletki można podzielić ze względu na to czy są zapinane, czy wkładane, czy mają regulację, lub czy to bransoletka ze ,,stałymi” ozdobami, czy też taka, do której można dokupywać różne zawieszki. Na pewno każda kobieta może znaleźć piękną bransoletkę dla siebie.

Sprawdź szczegóły na stronie https://mogusto.pl/