Hotel z basenem oraz SPA

Pracuję jako menadżer w hotelu, który mieści się na obrzeżach mojego miasta. Niedawno przeprowadziliśmy gruntowny remont pokoi, sali restauracyjnej, balowej oraz basenu ze strefą SPA. Z uwagi na to, że w pobliżu nie ma więcej takich obiektów mamy duże obłożenie w organizowaniu wesel, uroczystości rodzinnych a także spotkań firmowych.

Serwisowanie hotelowego basenu

dobry serwis basenowyDzięki kilku salom mamy możliwość zorganizowania czterech imprez jednocześnie. Po ostatniej imprezie basenowej okazało się, że filtry nie działają jak należy. Musiałam znaleźć dobry serwis basenowy, który przyjechałby w krótkim czasie. Zależy nam aby basen był dostępny dla gości w możliwie najszybszym czasie. Poszukałam w Internecie kila firm i porozsyłałam zapytania ofertowe z zaznaczeniem, że chcemy podjąć stałą współpracę. Po otrzymaniu ofert zdecydowałam się na konkretny serwis. Firma świadczy usługi serwisowe nie tylko basenów ale również strefy SPA oraz Wellness a także fontann. Oprócz stałej współpracy polegającej na cyklicznym serwisowaniu są do dyspozycji podczas nagłej awarii jakiegokolwiek urządzenia. Dostarczają także wysokiej klasy chemię basenową oraz części zamienne, akcesoria basenowe oraz nowe urządzenia. Przed podjęciem decyzji przeczytałam jeszcze opinie o firmie zamieszczone w Internecie. Wszystkie były pozytywne i chwaliły firmę za wysoką jakość usług oraz szybkość wykonywanych prac. Zdecydowałam się więc na podpisanie umowy o współpracę. Wszytko odbyło się w ciągu jednego dnia.

Na drugi dzień firma serwisowa przyjechała na rutynową kontrolę basenów oraz wszystkich urządzeń w strefie SPA. Jestem bardzo zadowolona z ich usług – przyjechali na czas i bardzo szybko oraz sprawnie sprawdzili cały sprzęt. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie trwała jeszcze długi czas.