Gabiony do klubu

Chciałam mieć własny mały klub, bar, miejsce spotkań dla wielu osób. Nie miał to być wielu klub na kilkaset osób, raczej miejsce kameralne. Chciałam żeby to było coś wyjątkowego, gdzie ludzie często będą wracać. Warto było zatem zadbać o odpowiednie dekoracje pomieszczenia, meble, wykończenia wnętrz i ogrodu.

Gabiony to świetne rozwiązanie

Miałam też mieć mały ogródek letni na zewnątrz, dzięki czemu będzie więcej stolików, a latem lepiej się siedzi na świeżym powietrzu. Dookoła znajdowały się różne sklepy, jak również dosyć ruchliwa droga. Zależało mi na tym, żeby się skutecznie odgrodzić od pozostałych sąsiadów, a przy tym wyciszyć jakoś mój klub. Dowiedziałam się, że jeśli chodzi o izolacje akustyczną to najlepszym rozwiązaniem są tutaj gabiony. To ogrodzenie składające się z metalowej klatki i kamieni, które wygłuszają dźwięki. Do tego też gabiony stanowią szczelną, idealną osłonę od reszty terenu. Ja wybrałam specjalną opcję dla swojego klubu, a mianowicie gabiony podświetlane . Dzięki temu będę miała nie tylko ogrodzenie, ale również oświetlenie ogródka letniego. Jest ono kolorowe, na tyle jasne by nie siedzieć po ciemku, ale nie tak intensywne, żeby przeszkadzało gościom. Wybrałam kolor niebieski, bo taki pasował do wystroju wnętrza klubu. Za dnia nie widać tych światełek, chyba że ktoś się im bardzo będzie przyglądał. A tak goście są zaskoczeni, że nagle ogrodzenie zaczyna się świecić. Muszą się do tego przyzwyczaić, bo dla nich to nowość.

Uważam jednak, że ogrodzenie gabionowe było najlepszym rozwiązaniem. Hałas z ulicy zostaje wytłumiony, nie widać przejeżdżających samochodów, a dodatkowo ma ciekawe i stylowe oświetlenie ogródka letniego i podejścia do klubu. Na pewno nikt w mieście nie ma takiego niestandardowego ogrodzenia.