Eleganckie firany do salonu i kuchni

Moja mama jest prawdziwą panią domu, która dba o to by wszyscy domownicy byli szczęśliwi i żeby dom wyglądał przytulnie, ale oczywiście przy zachowaniu odpowiedniego porządku. Mam nadzieję, że kiedyś też taka będę, bo na razie ciężko jest mi utrzymać nawet moją kawalerkę w takim porządku, a co dopiero gdybym miała zajmować się całym domem.

Firanki są wielką ozdobą wnętrz w domu

eleganckie firankiMama bardzo lubi dekoracje i ozdoby do domu i moim zdaniem ma duży talent do tego by ładne aranżować wnętrza. Często mama kupuje więc różnego rodzaju rzeczy, które stanowią ozdobę w domu. Dlatego też kiedy ostatni raz ją odwiedziłam postanowiłam kupić jej kilka rzeczy, m.in. eleganckie firanki i duży wazon do kwiatów. Wiedziałam, że mama będzie zadowolona z tego małego upominku, bo jej zdaniem dobrze dobrane firany stanowią świetną dekorację każdego pomieszczenia i są niejako pewnego rodzaju wykończeniem pokoju. Kupiłam jej więc firanki do salonu i kuchni. Wiedziałam, że mama jeżeli chodzi o tekstylia to najbardziej lubi styl elegancki, więc na szczęście nie miałam problemu z wyborem. Do salonu kupiłam długie, sięgające do ziemi firany z ledwo widocznymi ozdobami w postaci haftów. Firany są śnieżnobiałe, ale ładnie przepuszczają światło do pokoju. Mama firany w salonie wiesza na całą ścianę, a więc musiałam kupić sporo metrów tej firany. Żeby ułatwić mamie wieszanie tych firan zamówiłam w sklepie usługę przyszycia do nich specjalnej taśmy dzięki, której ich założenie jest prostsze.

Mamie niezwykle podobają się zarówno firany do kuchni, jak i oczywiście salonu. Choć firanki do kuchni, które kupiłam nie były aż tak bardzo eleganckie, bo postawiłam na prosty styl i połączenie w tej firanie bieli z niebieskim to mama stwierdziła, że są super. Bardzo się ucieszyłam kiedy przy następnej mojej wizycie firany, które jej kupiłam wisiały na oknach.