Dresówka na ubranka dla dzieci

 

Z zawodu jestem krawcową i uwielbiam taką pracę. Podoba mi się, kiedy kawałek materiału zamienia się w modne, wygodne ubranie, ładną poduszkę lub coś podobnego. Niedawno musiałam zacząć rozglądać się za nową pracą i postanowiłam, że otworzę własny biznes związany z szyciem ubranek dla dzieci i dorosłych.

Dresówka jest świetna na małe ubranka

dresówka sklepJednym z moich głównych zmartwień, poza nową maszyną do szycia, było zaopatrzenie się w dobre materiały. Kiedyś ludzie często przychodzili ze swoimi, ale teraz jest to rzadsze i trzeba mieć swoje zapasy tkanin. Szukałam więc hurtowni i dostawców, oferujących najlepsze materiały, odpowiednie do wrażliwej skóry dzieci, a także takich, które będą dobre na ubrania dla ich rodziców. W końcu zdecydowałam się na jednego dostawcę, który oferował bardzo różne materiały w przystępnej cenie. Szczególnie zainteresowała mnie dresówka w jego ofercie. Miękka, przyjemna dla skóry dzianina bawełniana jest wprost idealna na ubranka dla maluchów, upewniałam się zresztą co do pochodzenia materiału i byłam z niego zadowolona. Tym bardziej, że dostępna była naprawdę różnorodna dresówka sklep bowiem oferował nie tylko popularną pętelkę, ale także dresówkę drukowaną i gładką. Jest w czym wybierać i nie zbraknie mi ciekawych materiałów do szycia. Niektóre będą idealne na koszulki i śpioszki, inne na poduszki, chusty czy getry. Na razie zamówiłam tylko kilkanaście różnych wzorów, żeby mieć pod ręką te najbardziej uniwersalne, ale ponieważ nie ma problemu z dostawami, to więcej ich nie potrzebuję.

Oficjalne otwarcie mojej małej firmy jeszcze nie nastąpiło, ale już mam pierwsze zamówienia od znajomych, którzy wiedzą, że znam się na szyciu. Spodobały im się wzory zamówionej dresówki i na razie nie muszę się martwić o kolejne zamówienia, bo póki co mam co robić.