Czyszczenie wnętrza samochodu w Szczecinie

 

Przyjaciółka mojej córki za dwa tygodnie bierze ślub i poprosiła mnie o zawiezienie ich samochodem do ołtarza. Powiem szczerze, że to dla mnie duży zaszczyt i oczywiście się zgodziłem. Mój samochód jest czarną limuzyną, która pomimo tego, że ma już parę lat to jednak nadal robi wrażenie. Szczególnie wtedy, kiedy jest umyta i nawoskowana. Zresztą jak każdy czarny samochód. 

Czyszczenie tapicerki i odkurzanie

pranie tapicerki szczecinNa tą wielką okazję postanowiłem nie tylko wyczyścić samochód z zewnątrz, ale również w środku. Wiadomo, że jest to duża okazja, a nie chciałbym, żeby biała suknia najlepszej przyjaciółki mojej córki uległa zabrudzeniu. Co prawda dbam o auto i bardzo często je sprzątam, ale równie często wożę w nim mojego psiaka, który niestety linieje. Dlatego teraz poszukuję dobrej firmy, która oferuje pranie tapicerki szczecin. Najlepiej, gdyby udało się mieć wolny termin tak na trzy dni przed planowanym ślubem. Do tej pory jeszcze nie prałem tapicerki w samochodzie, więc nawet nie wiem, czy wymaga to wyschnięcia czy w międzyczasie jest suszona. Domyślam się, że jednak to drugie, ponieważ nikt nie zostawia auta na trzy dni z powodu mokrych siedzeń. Udało mi się znaleźć firmę, która specjalizuje się w praniu tapicerki i jest w Szczecinie niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Do tego poza praniem tapicerki oferuje również mycie i woskowanie samochodu. Umówiłem się dzień przed ślubem na pranie i sprzątanie auta, żeby w sobotę było czyste i mogło zawieźć młodą parę do kościoła i na salę.

Auto po umyciu oczywiście wstawię do garażu. Całe szczęście, że mam taką możliwość. Z autem jest jak z myciem okien jak tylko je umyjesz to spada deszcz. Teraz już nie będę musiał się nim zajmować, ponieważ dopiero ruszę go jak będę jechał blok dalej po piękną pannę młodą.