Brat będzie filmował wesela

wideofilmowanie wesel w Częstochowie

Mój brat postanowił otworzyć swoją firmę. Brat od jakiegoś czasu o tym myślał ale nie był przekonany czy sobie poradzi. Jego znajomy jakiś czas temu brał ślub i poprosił go żeby sfilmował kilka najważniejszych urywków swoją kamerą. Brat oczywiście się zgodził i miał spora tremę. Zastanawiał się czy film przez niego nakręcony na pewno spodoba się znajomym a także innym gościom.

Brat filmował wesele kolegi

wideofilmowanie wesel w CzęstochowieJak się okazało film, który przygotował bart bardzo się wszystkim spodobał. Znajomy z żoną zaczął go zachęcać nad zajęciem się tym profesjonalnie. Mój brat słuchając opinii znajomych a także swojej rodziny ostatecznie postanowił zaryzykować. Wideofilmowanie wesel w Częstochowie jest często poszukiwane i brat na pewno będzie miał sporo zleceń. Na początku postanowił zająć się przyjęciami weselnymi. Jego usługi będą tanie w porównaniu do konkurencji, która działa w tej samej branży.  Brat na pewno sobie poradzi. Ja już go wcześniej przekonywałam, że powinien na poważnie zająć się filmowaniem różnych uroczystości. Wiedziałam, że ma talent i musi się odważyć. Zna się na różnych programach i szybko mu idzie cała obróbka nakręcona. Postanowiłam zareklamować brata usługi wśród moich znajomych. Kilka koleżanek planuje w tym roku swoje wesele. Nie każdego stać na drogiego specjalistę, który życzy sobie za swoje usługi sporo pieniędzy. Brat na pewno nie będzie narzekał na brak zleceń a z czasem będzie mógł podnieść ceny jak uzna, że już wszystko umie.

Jestem szczeliwa, że bratu tak dobrze się układa w życiu zawodowym. Ma sporo zleceń, które wykonuje z uśmiechem na twarzy. Chętnie podejmuje się nowych wyzwań i przyjmuje nowe zlecenia. Jego klienci są zadowoleni z filmów, które przygotuje. Brat sporo się uczy i jest coraz pewniejszy w swojej pracy.