Alternatywa dla rajstop

 

Rajstopy na co dzień to w wielu biurach i instytucjach obowiązek i nieodłączny element obowiązującego dress code. Jednak sama dobrze wiem, że wiele kobiet nie znosi rajstop. Jest to sztuczny materiał pod którym nasze nogi się duszą, zwłaszcza jeśli w biurze nie ma klimatyzacji. Jest jednak sposób, aby przechytrzyć system.

Samonośne pończochy to elegancja i styl

pończochy samonośneTe panie, które nie chcą odstawać od grupy i otwarcie buntować się przeciwko obowiązującym zasadom, mogą zaopatrzyć się w pończochy. I choć nazwa brzmi staroświecko to jest to rewelacyjne, modne i eleganckie rozwiązanie dla kobiet biznesu. Pończochy samonośne, nie tylko imitują rajstopy tam gdzie jest to wymagane, ale wykończone są najczęściej piękną dekoracyjną koronką, która skrywa silikonowe paski, które utrzymują je w miejscu. Bywają bardziej i mniej strojne, a nawet całkiem dyskretne i cieliste, jednak bez względu na to, którą opcję wybierzemy zawsze będziemy wyglądać bardzo elegancko i kobieco. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest fakt, że przy niewielkiej zmianie naszego stroju – sukienki czy spódnicy, od razu jesteśmy gotowe na wieczór w dyskotece, czy na inną imprezę, gdzie delikatna koronka wystająca spod mini będzie intrygować i kusić. Takie rozwiązanie z pewnością zda egzamin również na weselach czy innych większych uroczystościach, gdzie nie wypada się pokazać z gołymi nogami. Kolejnym niezawodnym atutem jest fakt, że naukowcy dowiedli, że kobiety, które noszą elegancką koronkową bieliznę na co dzień czują się bardziej pewne siebie i osiągają lepsze wyniki w pracy.

Dlatego właśnie nie musimy już dusić się w rajstopach, takie samonośne pończochy dodadzą nam pewności siebie i kobiecości niezbędnej w każdej dziedzinie naszego życia. Nie powinno ich zabraknąć w szafie żadnej kobiety, bez względu na to czy będzie ich używała na co dzień czy tylko od czasu do czasu.

Poczytaj o pończochach na stronie roana24.pl