Wycieczka dzieci do Kudowy Zdrój

kudowa

Mam dwójkę dzieci. Mój syn ma już prawie czternaście lat. Córka kończy podstawówkę. Cały czas nie mogę uwierzyć w to, że te moje dzieci tak szybko rosną. W szkole u syna co jakiś czas organizowane są jakieś wycieczki.

Dzieci zwiedzą Kudowę

kudowaJa jak najbardziej jestem za tym żeby jeździły na wszystkie wycieczki jakie są tylko organizowane. Tak naprawdę to co zobaczą podczas takiej wycieczki to jest to tylko dla nich i takie wspomnienia zostaną już na zawsze. Zresztą ja chce żeby moje dzieci zobaczyły jak najwięcej bo gdy będą większe to już na takie wyprawy nie będzie tyle czasu co teraz. W szkole syna jest teraz organizowana wycieczka do kudowy zdrój i oczywiście zapisałam i syna i córkę na tą wycieczkę. Bardzo spodobał mi się plan zwiedzania. Sama byłam w kudowie wiele razy i wiem, że to może być naprawdę bardo fajna i pouczająca wycieczka. W kudowie są naprawdę piękne pensjonaty i to chyba wszystkie na bardzo wysokim poziomie. Także o noclegi w kudowie zdrój wcale się nie martwię. W tym pensjonacie, w którym będą spały dzieci są pokoje dwu i trzyosobowe. Wchodziłam na stronę internetową pensjonatu i widziałam, że są tam nawet apartamenty i w to bardzo dobrej cenie. Muszę nad tym pomyśleć, ale może w wakacje bym pojechała do takiego apartamentu z mężem chociaż na trzy dni. Mój mąż także bardzo lubi podróżować i zwiedzać a wydaje mi się, że w Kudowie jeszcze nigdy nie był. Moje dzieci też się bardzo cieszą na ten wyjazd. Oczywiście mój syn nie jest zachwycony z tego powodu, że jedzie z nim siostra i że jak zwykle będzie musiał na nią uważać.

No cóż myślę, że kiedyś doceni fakt tego że ma siostrę. Chociaż nie myślę by nastąpiło to szybko. Dzieci na tą wycieczkę pojadą na trzy także mam nadzieję, że przez ten czas uda imi się wszystko pozwiedzać i przy okazji naprawdę dobrze się bawić.

Zainteresowanych noclegiem w Kudowie odsyłam na stronę: http://www.willa-sudety.pl