Wstawiam do jadalni stół robiony na zamówienie

Od dwóch lat z mężem jesteśmy sami w domu. Dzieci się wyprowadziły i mają swoje rodziny. Często jednak nas odwiedzają i jest bardzo wesoło. Uznaliśmy, że mamy za mały stół w jadalni i trzeba zainwestować w większy, który pomieści wszystkich.

W naszym domu jest nowoczesny stół z drewna

Mój mąż zadeklarował, że sam się wszystkim zajmie i nie mam się o nic martwi. Ufam  mu i wiem, że jak coś wybierze to będzie to na pewno dobrej jakości. Ponadto jego znajomy pracuje w salonie, gdzie dostępne są także nowoczesne stoły drewniane na zamówienie w Warszawie i zapewne z tej oferty mąż skorzysta. Pewna to tego byłam już jak znajomy zjawił się w naszym domu, żeby wymierzyć naszą jadalnię. Kiedy mąż pokazał mi w katalogu jaki stół zamówił to byłam zachwycona. Mój mąż to ma na prawdę świetny gust i od razu wiedziałam, że będziemy mieli piękny stół drewniany. Zlecenie ma być zrealizowane na przyszły tydzień. Zadzwonię więc do dzieci i zaproszę je wszystkie na niedzielny obiad. Na pewno się zdziwią jak zobaczą nowy stół w jadalni. Wtedy to nawet ich dzieci z nami usiądą i nie będą musiały korzystać ze stolika w kuchni. Znajomy mojego męża zadzwonił do nas w terminie i poinformował, że w ciągu dwóch, do trzech godzin zostanie do nas dostarczony zamówiony stół. Mąż akurat jest w pracy to jak pracownik przywiezie stół to powiem mu gdzie go w stawić. Po niespełna dwóch godzinach pojawił się dostawca. Ten uroczy młody człowiek wstawił mi stół do jadalni a ja tylko ustawiłam krzesła i nakryłam swój najlepszy obrus.

Dzieciaki były zachwycone nowym stołem. W końcu mamy teraz w domu nowoczesny stół z drewna, który w każdej chwili można rozłożyć. Wszyscy bez problemu się przy nim mieścimy i jest bardzo wesoło. Mąż po raz kolejny mnie zaskoczył.