Wideofilmowanie mojego wesela

Moje wesele musiało być jedyne w swoim rodzaju. Chciałam, żeby było takie, jakiego nie miał nikt inny, by było niezapomniane, a ja żebym była w pełni zadowolona. Wszystko planowałam przez ponad rok, żeby zgrać wszystkie elementy i zadbać nawet najdrobniejszy szczegół uroczystości.

Wideofilmowanie uroczystości rodzinnej

wideofilmowanie ostrów wielkopolskiBardzo ważne było dla mnie także to, by mieć pamiątki ze ślubu i wesela, by móc to wielkie wydarzenie wspominać po latach. Same zdjęcia to nie było to, potrzebne było mi także wideofilmowanie ostrów wielkopolski. Film weselny wbrew pozorom nie jest tak często wybierany, większość ogranicza się do reportażu ślubnego i sesji plenerowej. Ja jednak bardzo lubię filmy rodzinne, mam ich dużo z dzieciństwa, głównie z urodzin. Koleżanka poleciła mi dobrego kamerzystę, który robił film na weselu jej siostry. Widziałam efekty jego prac, więc wiedziałam, że zatrudniam odpowiednią osobę. Filmy są dynamiczne, eleganckie, dobrze oddają charakter wesela. Film zaczyna się już w kościele, a kończy w trakcie zabawy weselnej. Dzięki temu zostanie uchwycone wszystko co trzeba. Kamerzysta także stworzy czołówkę filmu i napisy końcowe, więc film będzie wykonany tak jak profesjonalny. Dobry film musi być interesujący, a nie nudny. Sam zbitek różnych scen także nie wygląda dobrze, ponieważ przeskoki nie są płynne, a całość wygląda na montowaną bez ładu i składu. Doskonały kamerzysta wie także, jak kręcić film by nie przeszkadzać gościom weselnym w zabawie, by czuli się swobodnie.

Cieszę się, że zatrudniłam kamerzystę na swój ślub. Otrzymałam od niego rewelacyjny film, do którego lubię od czasu do czasu wracać. To zdecydowanie była dobra inwestycja i polecam każdemu zrobienie nie tylko zdjęć weselnych, ale także filmu ślubnego. Mała rzecz a cieszy.