Warto mieć stronę internetową

Prowadząc własną siłownię początkowo nastawiony byłem na okolicznych mieszkańców, nie biorąc pod uwagę ludzi, którzy mieszkają od niej nieco dalej. Był to błąd. Przekonałem się o tym, kiedy ktoś mnie zapytał dlaczego nie mam swojej strony internetowej. Zasugerował mi, że dzięki temu ilość chętnych na ćwiczenia właśnie u mnie znacznie się zwiększy. I jak się później okazało – miał rację. 

Strona internetowa to dobry sposób na promocję biznesu

Strony www CzęstochowaSłowa znajomego dały mi dużo do myślenia. Na tyle dużo, że wystarczyło to na włączenie wyszukiwarki i wpisanie w nią frazy: Strony www Częstochowa. Przemierzając przez gąszcz ofert, trafiłem na taką, która wydawała mi się najbardziej odpowiadająca moim potrzebom. Czyli szybko, solidnie i z w miarę konkurencyjną ceną w stosunku do innych ofert. Długo nie myśląc, skontaktowałem się z informatykiem pracującym w tej firmie. Bardzo ucieszyłem się, kiedy ten podał mi dość krótki termin oczekiwania na budowę mojej strony. Co więcej, zaoferował mi on także promowanie mojego biznesu za pomocą reklam. Wtedy byłem już całkowicie wniebowzięty, ponieważ moje wyobrażenia o tym, że moja siłownia ruszy z kopyta, stawały się coraz bardziej realne. Na szczęście ani trochę się nie zawiodłem. Okazało się, że strona internetowa wykonana przez częstochowską firmę spełniła moje wszelkie oczekiwania. Była przejrzysta, porządna, z modnym designem. Dodatkowo, po jakimś czasie zacząłem zauważać znacznie więcej ludzi chętnych do skorzystania z moich usług. Decyzja o założeniu strony internetowej okazała się bowiem strzałem w dziesiątkę. 

Do dzisiaj korzystam z usług informatyka, który postawił mi stronę internetową i zapewnił promocję. Jestem mu bardzo wdzięczny, ponieważ widzę efekty jego pracy. Dzięki temu moja siłownia odżyła, jakby tchnęło w nią nowe życie!