Szlifierki PLANEX to pewność pracy

W branży budowlanej mają znaczenie prace polegające na przygotowaniu powierzchni do jej dalszej obróbki, np. do malowania. Znaczącą rolę odgrywają szlifierki, które stosunkowo szybko i poprzez niewielki nakład pracy pozwalają obrobić ściany lub elementy gipsowo-kartonowe.

Model LHS 225 dla wymagających

PLANEX LHS 225Profesjonalne firmy budowlane potrzebują solidnego sprzętu, który pozwoli oszlifować powierzchnię ze starego materiału lub ją obrobić w odpowiedni sposób na potrzeby dalszych prac. Z uwagi, że są to z reguły duże obiekty, urządzenie powinno być przystosowane do kilkugodzinnej ciągłej pracy. Z kolei pracownikowi nie powinna doskwierać praca takim sprzętem, aby miał jeszcze siły do dalszych prac. Szlifierki PLANEX LHS 225 znalazły szerokie grono odbiorców w branży budowlanej. Łatwo mocowany talerz szlifierski o średnicy 215mm pozwala na szybką pracę na dużej powierzchni. Optymalne umieszczenie środka ciężkości wraz z zastosowaniem lekkich komponentów sprawia, że ciężar pracy nie jest tak odczuwalny. Posiada funkcję odsysania drobnych pyłów, co znacznie poprawia warunki pracy, a ponadto oszczędzimy czas na sprzątanie pomieszczenia. Szlifierka znajduje się na wysięgniku (przegubie), co umożliwia sięgnięcie sufitu, a specjalna uprząż w zestawie pozwala na ograniczenie bólu pleców. Wmontowany silnik 550W oraz prędkość obrotowa w przedziale 500-1000 obrotów na minutę, z kontrolą temperatury, zapewni odpowiednią jakość pracy bez zbędnego wysiłku i zagrożenia awarii.

Nie bez powodu mówi się, że nie stać nas na tanie rzeczy. Inwestując w ten sprzęt zapewniamy pewność pracy oraz jakość. Cena waha się od 4000 do 5000 zł dla nowej szlifierki z 3-letnią gwarancją oraz w zależności od dodatkowych elementów – pojemnik, tarcze, okulary ochronne, pędzel i płyn do czyszczenia.