Szeroki wybór materaców u producenta

Produkując materace zawsze staraliśmy się spełniać wszystkie wymagania narzucane producentom. Oczywiście to nie było takie łatwe, ponieważ procedury bywały na prawdę skomplikowane i trzeba było mieć głowę pełną pomysłów aby skutecznie działać w takiej branży.

Produkowaliśmy różnego rodzaju materace 

materace producentTak na prawdę zajmowaliśmy się na początku tylko dmuchanymi materacami. One były głównie używane jako dodatkowe miejsce noclegowe w domach. Potem pokusiliśmy się o wytwarzanie takich przedmiotów, które mogłyby unosić się na wodzie. Ludzie w sezonie wakacyjnym chętnie je nabywali ze względu na nasze niskie i konkurencyjne ceny. Na dodatek nasi projektanci zadbali o różne wzory dzięki czemu nasz produkt znacząco wyróżniał się na rynku. Jednak z czasem dwa główne produkty to było trochę za mało. W końcu pojawił się odważny projekt proponujący materace do łóżek, które mieliśmy wykonywać w różnych wymiarach i wariantach. Na dodatek mieliśmy zatrudnić grono specjalistów, które cały czas dopracowywało techniki i stwarzało takie materacy aby nadawały się dla osób z różnymi dolegliwościami. Materace producent, które mieliśmy w hurtowniach na początku nie były tak popularne. Prawdziwy sukces przyszedł z czasem. Dopiero gdy nasza firma zaczęła inwestować w reklamę zaczęło być o nas trochę głośno. Wtedy wystarczyły zaledwie trzy odpowiednie kontrakty, a nasza sprzedaż powoli zaczęła wzrastać. To było ważne, ponieważ chcąc inwestować w nowe rozwiązania musieliśmy mieć pieniądze na eksperymenty.

Zależało nam na tym aby z czasem wprowadzać lepsze modele naszych materacy i cały czas urozmaicać ofertę. Trzeba było pamiętać o tym, że konkurencja nigdy nie spała, a każdy nasz brak postępu oznaczał krok w tył. Dlatego cała załoga tak ciężko pracowała nad nowymi pomysłami.