Srebrne pierścionki na jarmarku

Moja przyjaciółka swego czasu była na jakimś jarmarku w Gdańsku. Kiedy wróciła to dużo mi opowiadała o tym co tam się działo. Kupiła sobie także mnóstwo fajnych rzeczy i tym samym zachęciła mnie, żebym i ja następnym razem wybrała się na taki jarmark. Tak też zrobiłam w kolejnym roku.

Dużo srebrnych pierścionków w niskich cenach

srebrny pierścionek z bursztynem - cenaNa jarmark pojechałam sama, ponieważ przyjaciółka w tym czasie była w delegacji. Nie wiedziałam dokładnie jakie produkty będą oferowane w sprzedaży, jednak wiedziałam, że przywiozę sobie jakąś ciekawą pamiątkę. Na jarmarku było mnóstwo stoisk, gdzie handlowcy prezentowali swoje produkty. Na jednym z takich stanowisk wpadł mi w oko srebrny pierścionek z bursztynem – cena nie była podana i zapytałam o nią sprzedawcę. W ofercie miał bardzo dużo srebrnych pierścionków a jak się okazało, kosztowały niewiele. Lubiłam nosić srebrną biżuterię i zdecydowałam się, że kupię sobie taki pierścionek. Bursztyn, który posiadał był delikatny i subtelny. Dzięki temu pierścionek prezentował się elegancko i nie był krzykliwy. Przymierzyłam kilka pierścionków ze srebra, ponieważ dużo z nich mi się spodobało. Ostatecznie jednak zdecydowałam się na ten, który wpadł mi w oko jako pierwszy. Dostępny był mój rozmiar i byłam zadowolona. Sprzedawca mi go nie zapakował, ponieważ chciałam od razu go założyć na palec. Tego dnia nie zakładałam żadnego pierścionka. Na jarmarku znalazłam jeszcze wiele stanowisk z biżuterią, ale kupiłam sobie tylko pierścionek.

Po powrocie z jarmarku od razu zadzwoniłam do swojej przyjaciółki, ażeby podzielić się z nią wrażeniami. Opowiedziałam o wszystkich atrakcjach i pochwaliłam swoim srebrnym pierścionkiem, który bardzo spodobał się mojej przyjaciółce. Ona również lubiła biżuterię z bursztynem.