Sprzedawałam dziecięce ręczniki

 

Od kiedy pamiętam to miałam swoje stanowisko na targowisku. Sprzedawałam na przestrzeni lat różne produkty, ale od jakiegoś dłuższego czasu oferuję tylko ręczniki, pościel i serwety. Te produkty zawsze cieszyły się największym zainteresowaniem wśród klientów.

Zainteresowanie dziecięcymi ręcznikami

ręcznik dziecięcy DisneyJakiś czas temu odwiedził mnie syn z wnukiem. Jasiek, mój wnuk miał piękny ręcznik dziecięcy Disney, którym się zainteresowałam. Syn wyjaśnił mi, że takie ręczniki były ostatnim krzykiem mody i dzieci chciały takie mieć. To był duży ręcznik kąpielowy. Postanowiłam dotrzeć do producenta takich ręczników i podjąć z nim współpracę. Wiedziałam od razu, że jak u mnie w sprzedaży pojawią się takie ręczniki to sprzedaż będzie jeszcze lepsza. Ze znalezieniem producenta takich dziecięcych ręczników nie miałam żadnych problemów. Ręczniki nawet nie były takie drogie jak mi się początkowo wydawało i zamówiłam sporą ilość. Wybrałam ręczniki z różnymi postaciami z bajek Disneya, ażeby dzieciaki miały jak największy wybór. Ręczniki odebrałam osobiście, ponieważ chciałam jeszcze sprawdzić, czy zapakowane zostały dokładnie takie, które zamówiłam. Ja to zawsze wszystko musiałam sama sprawdzić. Na stoisku rozwiesiłam nowe ręczniki dla dzieci, żeby od razu każda osoba przechodząca obok mojego stanowiska mogła je dostrzec. W końcu to była nowość, która miała przyciągnąć tłumy. Nie zawiodłam się, ponieważ wielu ludzi się zatrzymywało i pytało o ręczniki. Wiele ich sprzedałam tego dnia.

Ręczniki wprowadziłam do regularnej sprzedaży z uwagi na spore zainteresowanie tym produktem. Nawet niezłe zarobki z tego miałam i nie było na co narzekać. Ceniłam tego producenta i świetnie się z nim potrafiłam dogadać a to było przecież bardzo ważne we współpracy.