Sauny miały przyciągnąć hotelowych gości

 

Jako pracownik hotelu byłem odpowiedzialny za reklamę oraz szeroko pojęte badanie rynku. Trendy często się zmieniały, a ja jako specjalista musiałem to uchwycić i zakomunikować do zarządu. Miałem z tym na prawdę trochę pracy, ponieważ rynek był czymś dynamicznym.

Nasz hotel musiał mieć saunę

kabina z sauną parowąCzęsto moje decyzje były kluczowe dla naszej firmy. Potrafiły spowodować ogromne zyski ale mogły okazać się stratne. Każda analiza musiała być poparta szczegółowymi badaniami. Tam nie było miejsca na pomyłkę. Ostatnio uznałem, że warto nawiązać do nowoczesnych rozwiązań jakie są w innych hotelach. Ludzie mają coraz większe wymagania i trzeba im sprostać. Ta branża musiała iść z duchem czasu, ponieważ w innym przypadku nie miałaby żadnych szans na przetrwanie. Ostatnio wpadłem na całkiem nowy pomysł. Uznałem, że kameralna kabina z sauną parową to jest to. Dodatkowo chciałem jeszcze basen ale wiedziałem, że teraz to marzenie jest nierealne. Jednak sauna dla gości hotelowych zabrzmiała dla zarządu bardzo atrakcyjnie. Kiedyś sam korzystałem z usług innego luksusowego hotelu. Tam kabina z sauną parową była czymś zupełnie na porządku dziennym. Teraz każdy tak ma. Może mniejsze hostele oraz pensjonaty nie mogą sobie pozwolić na tego typu rozwiązanie. Taka sauna generuje dodatkowe koszty i ciężko byłoby się im utrzymać. Na szczęście nasz hotel mógł sobie pozwolić bez problemu na nową saunę dla gości hotelowych. Moim zdaniem to byłaby dodatkowa atrakcja, która przyciągałaby wiele osób.

Na szczęście zarząd uznał mój pomysł za udany i stwierdził, że sauna powstanie w hotelu za dokładnie dwa miesiące. Cieszyłem się, ponieważ wiedziałem, że to krok do przodu. To było dla mnie ważne aby nasze dochody cały czas rosły. Jako specjalista od badań na rynku miałem spore doświadczenie. 

Dowiesz się więcej wchodząc na: https://sauna-r.com