Sala weselna na ślub siostry

sala weselna

Moja siostra planuje swój ślub w naszym rodzinnym mieście – Bydgoszczy. Zależało jej na tym, żeby pielęgnować tradycję i wziąć ślub w tym samym kościele, co nasza mama oraz babcia.

Sala weselna wyglądała przepięknie

sala weselnaPo tym, jak załatwiła wszystkie konieczne formalności w kościele i ustaliła datę ślubu, zaczęła przeglądać sale weselne, które brała pod uwagę. W końcu wzięliśmy taką, która była do wynajęcia za rozsądną cenę. Niestety nie było jej stać na to, żeby opłacić wszystkim gościom nocleg, więc najbliższa rodzina postanowiła znaleźć sobie jakiś hotel. Hotele w Bydgoszczy na szczęście nie są jakieś nieziemsko drogie, ponieważ nie jest to turystyczne miasto. Dawniej noclegi w Bydgoszczy ograniczały się raczej do schronisk, miejsc, w których na jeden pokój przypadało około dziesięciu osób. Łóżka w takich dormitoriach były twarde, metalowe – takie wojskowe, piętrowe prycze. Jednak materace były zawsze schludne, a cena za noc – śmiesznie niska. Właściwie nie przeszkadzałoby mi spanie w takim miejscu, ale jako, że to wesele siostry i klimat uroczystości jest podniosły, mama uparła się na jakiś ładny hotel. Nie przejmowała się zbytnio kosztami – w końcu raz wydaje się swoją córkę za mąż. Wybraliśmy hotel, który był najbliżej tej sali weselnej. Był schludny, czysty i unosił się w nim przyjemny zapach. Wiem, że odbywały się też w nim często imprezy integracyjne, ponieważ były wszędzie reklamowane oraz polecane przez ludzi. Wszystko było niby już zorganizowane, a jednak ogromny stres towarzyszył każdemu z nas, aż do ostatniej minuty ceremonii ślubnej. Gdy jechaliśmy na wesele, atmosfera zdążyła się już rozluźnić. Wiedzieliśmy, że część oficjalną mamy już za sobą – teraz została już tylko zabawa. Moja siostra bardzo to przeżywała i nawet na weselu chyba nie potrafiła się rozluźnić. Z resztą nie dziwię się, ponieważ cała organizacja i tak spadła na nich.

Musieli też pilnować, aby wszystko szło zgodnie z planem. Po całej nocy zabawy, kiedy o czwartej rano wracaliśmy do hotelu, wszyscy byli wykończeni. A jutro czekają nas poprawiny.

Więcej informacji na http://bestinn.pl